s
پارکت چوبی Walnut Rustic در پروژه میرداماد
تعداد بازدید: 1775تعداد نظرات: 0
1396/09/26 - 15:22

پارکت چوبی Walnut Rustic در پروژه میرداماد

نام محصول : Walnut Rustic Lacquered Ariloc 5 Gmm / نوع پارکت : الواری سه لایه / ابعاد : 2100-1800*240*15 میلی متر

این پروژه در تهران خیابان میرداماد واقع شده است. چوب به کار رفته در این واحد مسکونی پارکت Walnut Rustic Lacquered Ariloc 5Gmm به ابعاد 2100-1800*240*15 میلی متر می باشد که از نوع الواری سه لایه است. برای نصب پارکت های این پروژه بستر کف مورد تراز لیزری قرار گرفت و پس از حصول اطمینان از تراز بودن کف و عاری بودن از هر گونه مواد زائد و اضافی آماده برای نصب پارکت گردید. بستر کف با فوم هایی به ضخامت 3 میلی متر که مخصوص نصب پارکت می باشد پوشانده شد و پارکت ها که به صورت کام و زبانه بودند بر روی آنها نصب گردیدند. نصب پارکت های این پروژه سه روز کاری به طول انجامید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارکت این پروژه رنگ گردویی بسیار شکیل و جذاب آن می باشد که کاملا با سلیقه ی افرادی که به رنگ قهوه ای تیره علاقه مند هستند سازگاری خواهد داشت. متراژ کلی پارکت مورد استفاده در این پروژه 100 متر مربع می باشد. این پروژه یکی از هزاران پروژه ی لوکس و مدرن شرکت پارس آرای کوهستان می باشد که برگ زرینی به کارنامه ی این مجموعه افزوده است.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از مدیران توانمند و مجرب توانسته است با سابقه ای بیش از یک دهه در عرصه ی چوب های تخصصی از پیشگامان صنعت ساختمان باشد. تامین و عرضه ی محصولات پارکت، نما، دکینگ، پنل های چند لایه، مبلمان چوبی، خانه های تمام چوب و مبلمان شهری از جمله فعالیت های پارس آرای کوهستان می باشد. این مجموعه علاوه بر تامین محصولات تخصصی چوب، طراحی، نصب و اجرای پروژه ها را نیز عهده دار می باشد.

درباره پارکت چوبی پارس آرای چه می دانید؟

پارکت های عرضه شده ی پارس آرای کوهستان از برندهای معتبر دنیا تامین شده می شود و این مجموعه دارای نمایندگی های از سرتاسر دنیا از قبیل Boen آلمان، Bauwerk سوئیس و ... می باشد. انواع پارکت های چند لایه و یک تکه با رنگ ها و گونه های متعدد از محصولات پارس آرای کوهستان می باشد که یکی از تخصصی ترین مراکز چوب و پارکت ایران است. این مجموعه در زمینه ی نما، دکینگ و پنل های چند لایه با برخورداری از برترین برندها، یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین عرضه کننده های تخصصی صنعت چوب می باشد. پارس آرای کوهستان نماینده ی انحصاری کمپانی Thermory می باشد که تولید کننده ی یکی از با کیفیت ترین ترموود های دنیا می باشد. ترموود دارای کاربردهای فراوانی می باشد که با توجه به طبیعی بودن این محصول از طرفداران و علاقه مندان بسیاری در میان سازنده ها و آرشیتکت ها برخوردار می باشد. 

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پارکت چوبی سه لایه Walnut
پارکت سه لایه Walnut
پارکت چوبی گردویی در پروژه میرداماد