s
پارکت چوبی Boen- پروژه چیتگر
تعداد بازدید: 1613تعداد نظرات: 0
1396/12/14 - 12:47

پارکت چوبی Boen- پروژه چیتگر

نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Oak forte / آدرس : شهرک گلستان

این پروژه در منطقه چیتگر واقع شده است. در این پروژه پارکت Long Strip Oak forte 4-strip 14x209x2200 mm محصول کمپانی Boen مورد استفاده قرار گرفته است. بستر این ساختمان موزاییک بوده است و جهت نصب ابتدا کلیه سطوح مورد نظر توسط دستگاه ساب پولیش داده شده است و پس از کسب اطمینان از تراز بودن کف، نسبت به نصب الوارهای پارکت های پروژه اقدام شد. پارکت های این پروژه از نوع کام و زبانه می باشد و جهت کنترل انقباض و انبساط پارکت ها، فاصله ی 6 میلی متر با دیواره های طرفین همگی رعایت شده است.     

نگاهی اجمالی به پارکت چوبی این ساختمان

جهت قطع پارکت اتاق ها با فضای نشیمن از گرده ماهی همسطح محصولی از شرکت آلمانی Cuberit استفاده شده است که همگی دارای روکش بلوط روشن می باشند. همچنین جهت بستن فاصله بین دیوار و پارکت از قرنیز هایی به ارتقاع 60 میلی متر با روکش بلوط استفاده شده است. برای نصب این نوع پارکت از فوم استفاده شده است و پارکت کام و زبانه بر روی فوم قرار گرفته است. مدت زمان این پروژه 3 روز کاری به طول انجامیده است. متراژ پارکت به کار رفته در این پروژه 100 متر مربع می باشد که متریال به کار رفته در این پروژه زیبایی و جذابیت خاصی به این واحد مسکونی بخشیده است.

شرکت پارس آرای کوهستان با اخذ نمایندگی هایی از بهترین برندها توانسته است یکی از تامین کننده های برتر در صنعت چوب های پوششی و سازه ای باشد. پارکت تمام چوب با برندهایی از قبیل Boen و Bauwerk محصولات شرکت پارس آرای کوهستان می باشد که در انواع و گونه های مختلف عرضه می گردد. پارکت های چند لایه (Engineered) و تمام چوب (Solid) با رنگ ها و طرح های مختلف در این مجموعه قابل عرضه می باشد.

از دیگر محصولات این پروژه نما، دکینگ، سازه های تمام چوب و مبلمان شهری می باشد که با استفاده از دانش فنی و بهره گیری از متخصصین توانمند این مجموعه تامین و عرضه می گردد. علاوه بر تامین محصولات چوبی و اجرای پروژه ها از دیگر ویژگی های حائز اهمیت این مجموعه ارائه ی خدمات پس از فروش می باشد. خدمات شرکت پارس آرای کوهستان بعد از فروش به گونه ای انجام می گیرد که همواره همراه همیشگی مشتریان عزیز خواهد بود. 

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پارکت بوئن-پروژه چیتگر
پارکت تمام چوب بوئن-پروژه چیتگر
پارکت چوبی بوئن-پروژه چیتگر