s
پارکت چوبی Boen-پروژه محمدشهر
تعداد بازدید: 1454تعداد نظرات: 0
1397/01/30 - 09:48

پارکت چوبی Boen-پروژه محمدشهر

آرشیتکت : مهندس شبنم حسینی / نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Oak Forte / آدرس : محمدشهر

موقعیت جغرافیایی این پروژه در محمد شهر یکی از مناطق زیبای شهر کرج می باشدکه توسط مهندس شبنم حسینی طراحی شده است. مدت زمان اجرای پارکت این ساختمان مسکونی 10 روز کاری بوده که توسط شرکت پارس آرای کوهستان اجرا گردیده است. متراژ پارکت به کار رفته 208 متر مربع است که چوب آن Oak Forte (چهار باند) و سه لایه ی برند Boen آلمان با ابعاد 2200*209*14 میلی متر می باشد که زیبایی خاصی را به محیط بخشیده است. رنگ خاص و منحصر به فرد چوب این مجموعه روشنی و جذابیت ویژه ای را به وجود آورده که هر بیننده ای را مسحور می نماید. یکی از ویژگی های چوب چه در رنگ های تیره تر و چه روشن گرما بخشیدن به محیط مورد کاربرد می باشد که می توان آن را از دیگر متریال ها متمایز نمود.

نصب پارکت چوب بلوط

بستر این پروژه موزاییک بوده است و به منظور نصب پارکت چوبی کف آن توسط دستگاه پولیش ساب زده شده تا تمامی سطوح برای نصب پارکت آماده گردد. بعد از حصول اطمینان از عاری بودن کف از هر نوع پستی و بلندی، اقدام به نصب پروفیل های کام و زبانه پارکت گردید. لازم به توضیح است به جهت جلوگیری از فشار بیش از حد در اثر انقباض و انبساط پارکت به دیواره های طرفین فاصله 6 الی 8 میلی متر با دیواره ها گذاشته شده است. همچنین با توجه به پله های موجود در داخل این ساختمان، کلیه کف پله ها و پیشانی ها از نوع نصب با چسب مخصوص wackol بوده که مخصوص اجرای پله می باشد. جهت اتصال کف پله ها و پیشانی از قطعه نبشی لب پله ساخت شرکت پارس آرای کوهستان که از نوع چوب بلوط امریکایی می باشد استفاده گردیده است.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از دانش فنی و تخصص مدیران خود توانسته گامی موثر در تامین اجرای چوب های تخصصی در ساختمان های تجاری و مسکونی بردارد. همکاری مستمر با آرشیتکت های توانمند در زمینه ی طراحی و ساخت از افتخارات این مجموعه می باشد. برای کسب اطلاع از محصولات این مجموعه با دپارتمان فروش تماس حاصل فرمایید و با دنیای چوب پارس آرای کوهستان آشنا شوید. 

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پروژه محمدشهر-پارکت چوبی Boen
پروژه محمدشهر-پارکت Boen
پارکت Boen-پروژه محمدشهر