s
پارکت چوبی Boen-پروژه شهرک اکباتان
تعداد بازدید: 748تعداد نظرات: 0
1398/03/30 - 11:22

پارکت چوبی Boen-پروژه شهرک اکباتان

آرشیتکت : مهندس تهمینه اسلامی / نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Solid Parquet , Mosaic Oak / آدرس : شهرک اکباتان

شهرک مسکونی اکباتان که جزو مناطق غربی تهران میباشد یکی از قدیمی ترین شهرک های مسکونی تهران است. قدمت شهرک، بافت ساختمان های آن و همچنین زیر سازی واحد ها دارای شرایط خاص می باشد. یکی از مشکلات اجرا در واحد ها عدم داشتن مجوز لازم جهت اصلاح زیر سازی موجود در واحد ها می باشد . با توجه به محدودیت ارتفاع در این واحد امکان استفاده از پارکت به روش فوم سایلنت فراهم نگردید در نهایت کارفرما محترم تصمیم بر این گرفتند از پارکت های ساب و لاکی طرح انگلیسی  Solid Parquet , Mosaic Oak 12 , unfinished 160*23*8 که با زیر سازی 10 میلیمتر فضا را اشغال می کند استفاده شود. لازم به ذکر است آرشیتکت  این پروژه مهندس تهمینه اسلامی می باشد .

متراژ چوب به کار رفته 93 مترمربع می باشد که در مدت زمان 11 روز کاری نصب گردیده است. با توجه به داشتن بستر بتنی در این پروژه و داشتن پستی بلندی در کف واحد ابتدا کل کف با استفاده از ملات مخصوص زیر سازی شده و تمام درز ها و خلل و فرج آن پر شد و سطحی عاری از هر گونه پستی بلندی حاصل شد.

چگونه پارکت نصب کنیم؟

بعد از اصلاح کف پارکت های رویه که همگی به صورت تایل به یکدیگر متصل هستند توسط چسب مخصوص پلی اورتان چسبانده شد و بعد از آن کل پارکت ها توسط بتونه مخصوص اجرا گردید و بعد از آن کل کف توسط دستگاه مخصوص ساب زده شد. بعد از مرحله اول ساب در مرحله دوم مجدد تمامی بند ها به وسیله بتونه درزگیری شده و مجدد به وسیله دستگاه ساب با نمره سمباده بالا (soft) ساب زده شده است. پوشش لاک مخصوص در دو مرحله به وسیله غلطک بروی کف که کاملا ساب خورده اجرا گردید این لاک امکان فینیشینگ براق و مات را دارا می باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پارکت چوبی شهرک اکباتان
پارکت چوبی در پروژه شهرک اکباتان
پارکت چوبی Boen در شهرک اکباتان