s
پارکت چوبی Boen- پروژه زعفرانیه
تعداد بازدید: 1455تعداد نظرات: 0
1396/09/07 - 11:03

پارکت چوبی Boen- پروژه زعفرانیه

آرشیتکت : مهندس بنکدار / نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Jatoba , Oak Smoked, Oak White / آدرس : زعفرانیه

این پروژه در زعفرانیه واقع شده است و آرشیتکت آن مهندس بنکدار از گروه مهندسین آژند آسین می باشد. در این پروژه پارکت چوبی و چوب نما توسط شرکت پارس آرای کوهستان تامین، عرضه و اجرا گردیده است. متراژ پارکت به کار رفته 120 متر مربع و نمای چوب به کار رفته 22 متر مربع می باشد.

بستر کف واحدهای ساختمان، موزاییک بوده است و سیستم گرمایش ساختمان از نوع گرمایش از کف نبوده است بنابراین برای نصب پارکت چوبی از فوم استفاده شده است. فوم به کار رفته در این ساختمان از نوع فوم 3 میلی متر می باشد و به منظور نصب پارکت ابتدا بستر کف کاملا تمیز شده است و عاری از هرگونه مواد اضافی و زائد گردیده است و سپس فوم بر روی بستر موزاییکی گسترده شده است و پارکت چوبی از نوع کام و زبانه توسط مجریان متخصص مجموعه ی پارس آرای کوهستان نصب و اجرا گردیده است. لازم به ذکر است تمامی فواصل بین اتاق ها و سالن به وسیله ی گرده ماهی آلمانی از یکدیگر جدا شده اند. این ساختمان دارای سه اتاق می باشد که در هر یک از اتاق ها پارکت چوبی با رنگی متفاوت نصب و اجرا گردیده است.

یکی از اتاق ها با پارکت longstrip Oak Smoke 14*209*2200 mm با برند Boen آلمان توسط شرکت پارس آرای کوهستان تامین و اجرا گردیده است. کف دو اتاق دیگر این ساختمان با پارکت چوبی Oakwhite 2layer 10*70*590 mm و longstrip Jatoba 14*215*2200 mm با برند مذکور پوشش داده شده است که زیبایی و جذابیت خاصی را به این مکان بخشیده است.

استفاده از گونه های مختلف چوب به عنوان پوشش کف، این واحد مسکونی را به مبدل به محیطی گرم و دلپذیر نموده است.  

نمای تراس های این ساختمان با کاربرد چوب ترمو اش با استفاده از کلیپس اجرا و نصب گردیده است. در نتیجه ی استفاده از کلیپس، برای نصب چوب نما از پیچ استفاده نشده است و زیبایی آن صد چندان گردیده است. نحوه ی نصب نمای این پروژه این گونه بوده است که ابتدا زیر سری های اشباع با برند  Mocopinus آلمان با پیچ گالوانیزه بر روی بستر آهنی نصب گردیده است و سپس چوب نمای ترمو اش با برند Thermory با کلیپس بر روی زیرسری ها اجرا شده است. بعد از اتمام نصب نمای تراس این ساختمان، روغن با برند mocopinus به عنوان پوشش نهایی در دو نوبت اجرا شده است.  

پارس آرای کوهستان از شرکت های پیشرو در تامین و عرضه ی چوب های تخصصی در ایران بوده است که توانسته است با عقد قرارداد با معتبرترین و با کیفیت ترین برندهای جهانی، نام خود را به عنوان یکی از بهترین تامین کنندگان چوب طبیعی ثبت و جاودانه سازد. پارس آرای کوهستان توانسته است با اخذ نمایندگی هایی از معتبرترین برندهای چوب طبیعی در جهان با بیش از یک دهه سابقه، صنعت چوب و ساختمان ایران را متحول سازد. این مجموعه در زمینه ی تولید نیز از سابقه ی درخشانی برخوردار است. تولید المان شهری از قبیل مبلمان شهری، پایه روشنایی، سطل زباله، گلدان چوبی، آبخوری و خانه ی حیوانات با استفاده از چوب طبیعی آن را به یکی از بدعت گذاران این عرصه مبدل ساخته است.

دفتر مرکزی مجموعه ی پارس آرای کوهستان در خیابان ظفر واقع شده است که برخوردار از دپارتمان های مختلفی از قبیل بخش مهندسی طراحی و فنی، تبلیغات و گرافیک، پروژه و نصب و دپارتمان فروش می باشد. شعار این مجموعه کیفیت درجه یک به همراه رضایت مشتریان می باشد که اهداف این مجموعه را تشکیل می دهد.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در زمینه ی چوب نما، پارکت چوبی طبیعی، دکینگ، سازه های تمام چوب و خانه های چوبی در فریم های مختلف و همچنین مبلمان فضای باز و المان شهری می توانید با واحد های فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید و با محصولات پارس آرای کوهستان بیشتر آشنا شوید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان

چوب نمای ساختمانی در زعفرانیه
پارکت چند لایه Oak smoked
پارکت دو لایه Oak white
پارکت چند لایه بوئن