s
پارکت چوبی BOEN-پروژه نیاوران
تعداد بازدید: 940تعداد نظرات: 0
1398/02/19 - 10:20

پارکت چوبی BOEN-پروژه نیاوران

آرشیتکت : مهندس امید غلام پور / نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Jatoba / آدرس : نیاوران

القا حس لوکس بودن در مناطق گران تهران صرفا به جهت نوع بافت منطقه تامین نمیشود . ساختمان واقع در سه راه یاسر که در آن ارشیتکت محترم مهندس امید غلام پور با طرحی زیبا و لوکس سعی در خاص نمودن نوع ساختمان هم به جهت طراح و هم به جهت کیفیت مصالح کرده نیز از این موضوع مستثنا نمی باشد.ضمن تشکراز کارفرما محترم این پروژه جناب مهندس هرندیان از انتخاب شرکت پارس آرای کوهستان در تامین و اجرای پارکت واحد های مجتمع سعی شده که یکی از بهترین اجرا ها و همچنین با کیفیت ترین محصولات در این ساختمان به کار گرفته شود.

آموزش نصب پارکت با فوم

پروژه فوق به جهت نوع پارکت کام و زبانه Long Strip 3-Strip Jatoba 14×215 از نوع نصب به روش فومی بوده است.  پارکت این پروژه با احتساب فوم سایلنت زیرین در کل 18 میلیمتر ضخامت داشته است که سعی شده قبل از اجرای چهار چوب های اتاق ها فضای لازم جهت اجرای پارکت کنترل شود .

بنا به درخواست کارفرما محترم مبنی بر اجرای زیر سازی پارکت به وسیله موزاییک بدون بند کلیه کف های اجرا شده پس از تکمیل در دو مرحله درخواست ساب و پوس ساب خیس داده شد و پس از حصول اطمینان از خشک شدن تمام بستر ها نسبت به تراز بودن و عاری بودن کف از هر گونه مواد زائد و بند های اضافی که باعث پایین آوردن کیفیت اجرای پارکت می شود اقدام شد . پس از تایید حداقل کیفیت کف که میبایست در فواصل 3 متری تراز باشد  همچنین بررسی محکم بودن موزاییک های بستر فوم سایلنت 3 میلیمتر در تمام کف پهن شد و پارکت های رویه به روش کام و زبانه به یکدیگر متصل شدند. این نکته بسیار مهم است که پارکت کف در هیچ نقطه ای نباید به دیوار های محیطی چسبیده شود لذا در این پروژه نیز حداقل فاصله 5 میلیمتر با دیوار ها جهت جلوگیری از آسیب انبساط و انقباض گذاشته شده است.

لازم به توضیح است در این پروژه نیز از قرنیز های سفارشی 60 میلیمتر با روکش Jatoba برای فاصله بین پارکت با دیوار ها در نظر گرفته شده است. همچنین متراژ پارکت استفاده شده  312 مترمربع می باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پارکت BOEN پروژه نیاوران
پروژه نیاوران - پارکت چوبی بوئن(boen)
پارکت چوبی بوئن در پروژه نیاوران