s
پارکت چوبی کامبالا-پروژه پاسداران
تعداد بازدید: 1103تعداد نظرات: 0
1397/07/19 - 12:15

پارکت چوبی کامبالا-پروژه پاسداران

آرشیتکت : مهندس محمدمهدی جهانگیریان/ نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : کامبالا/ آدرس : پاسداران

پارکت چوبی kambala یکی از بهترین و پر طرفدارترین محصولات شرکت پارس آرای کوهستان می باشد . این پارکت به دلیل رنگ خاصش که تقریبا گردویی است و همچنین کیفیت بالای مونتاژ آن حس لوکس بودن را به تمامی پروژ ه هایی که از این پارکت استفاده کرده اند منتقل نموده است. برای این واحد از ساختمانی در پاسداران نیز بر حسب انتخاب آرشیتکت محترم مهندس محمد مهدی جهانگیریان از این نوع پارکت برای اجرای آن استفاده شد. بستر پروژه فوق که از نوع موزاییکی بوده ابتدا پس از تایید تراز بودن و بازدید های اولیه نصب توسط مهندسین شرکت تحویل گرفته شد.

پارکت چوبی کامبالا 

این واحد از پارکت کامبالا 3layer-3strip به ابعاد 14x209x2200 میلی متر استفاده نموده است که از نوع فومی نصب شده است. بنابراین ابتدا از فوم سایلنت به ضخامت 3 میلی متر در تمام قسمت های مورد نظر به غیر از پلکان ها استفاده شد و پس از آن قطعات پارکت های رویه به صورت کام و زبانه در کنار یکدیگر نصب شده اند. استفاده از ابزار مناسب جهت قرار گرفتن کامل کیلیک های پارکت داخل یکدیگر بسیار مهم است که این موضوع به وسیله ابزار مخصوص آن که قلاب پارکت می باشد انجام شده است . به دلیل داشتن پلکان زیاد در این پروژه تمام قسمت های مورد نظر جهت اجرای پارکت به وسیله چسب مخصوص wakol آلمان چسب کاری شده اند . جهت تکمیل اتصال کف پله ها با پیشانی پلکان در تمام نقاط فصل مشترک از قطعه مخصوص نبشی لب پله که از دارای رنگ بندی از خود چوب پارکت می باشد استفاده شده است. لازم به ذکر است متراژ پارکت به کار رفته در این پروژه 110 مترمربع بوده است. که حدود 16 مترمربع آن به وسیله چسب مخصوص WAKOL استفاده شده است.

قرنیز های مخصوص بین دیوار و پارکت با چوب راش و روکش KAMBAL ساخته شده است. متراژ قرنیزها 105 متر طول بوده است. پارکت های این واحد در مدت زمان 6 روز کاری نصب گردید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پروژه پاسداران-پارکت کامبالا
پروژه پاسداران-پارکت چوبی کامبالا
پارکت کامبالا-پروژه پاسداران