s
پارکت چوبی، ویلای خزرشهر
تعداد بازدید: 705تعداد نظرات: 0
1398/01/25 - 11:29

پارکت چوبی، ویلای خزرشهر

آرشیتکت : مهندس عباس عبود زاده/ نوع ساختمان : ویلا / پارکت :JATOBA / آدرس : خزر شهر جنوبی

پارکت چوبی پروژه خزر شهر جنوبی که توسط مهندس عباس عبودزاده طراحی گردید از نوع نصب به صورت فومی بوده است . نصب پارکت چوبی این پروژه در شمال کشور بوده است و به دلیل بالا بودن رطوبت در این منطقه قبل از نصب ابتدا توسط دستگاه رطوبت سنج کل کف از لحاظ داشتن رطوبت کنترل شد و پس از بررسی تراز بودن کف به وسیله تراز لیزری نسبت به نصب اقدام شده است. جهت نصب این پروژه با توجه به داشتن بستر موزاییک ابتدا کل کف در دو مرتبه به وسیله دستگاه ساب خیس، پوساب زده شده است.

نصب پارکت چوبی در ویلای خزر شهر

برای نصب پارکت های تمام چوب 2200 *215*14  JATOBA به متراژ 83 مترمربع به روش فومی ابتدا کف را از هر گونه مواد و یا احیانا آشغال پاک نموده و پس از آن فوم به ضخامت 3 میلیمتر در کل قسمت های مورد نظر پهن شده و سپس پارکت رویه با روش کام و زبانه و توسط ضربه زدن به وسیله قلاب پارکت نصب شده است. شایان ذکر است جهت جلوگیری از آسیب دیدن پارکت به دلیل انبساط و انقباض سطح دور تا دورکف فاصله مناسب 5 میلیمتر با دیواره رعایت شده است.

جهت اجرای چوب دور پارکت از حدفاصل پارکت با دیواره های دور از قرنیز TECNORIVEST 22*60 به ارتفاع 6 سانتی متر استفاده شده است. جهت اتصال بین پارکت کف با سنگ اتاق خواب ها از گرده میانی همسطح به روکش JATOBA محصول کمپانی KUBERIT استفاده شده است. مدت زمان اجرای این پروژه 5 روز کاری بوده است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

ویلای خزر شهر و پارکت چوبی بوئن
ویلای خزرشهر با پارکت چوبی
پارکت چوبی در ویلای خزر شهر