s
پارکت چوبی سفید-پروژه زعفرانیه
تعداد بازدید: 1065تعداد نظرات: 0
1398/02/05 - 09:41

پارکت چوبی سفید-پروژه زعفرانیه

آرشیتکت : مهندس محمدرضا ندیمی / نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : Oak Basic Beta Live natural 2 layer white / آدرس : زعفرانیه

یکی از واحد های ساختمانی در زعفرانیه که توسط مهندس محمدرضا ندیمی طراحی گردیده است از پارکت چوبی Oak Basic Beta Live natural 2 layer white 10x70x590mm بروی بستر موزاییکی استفاده کرده است با توجه به اینکه ضخامت پارکت انتخاب شده کم می باشد و نوع نصب به صورت جناغی است از چسب برای اتصال پارکت به بستر زیرین استفاده شده است.

پارکت رنگ سفید

شایان ذکر است مدت زمان اجرای این پروژه 5 روز کاریبرای متراژ 84 متر مربع بوده است. به دلیل چسبی بودن نوع نصب ابتدا برای چسبندگی بیشتر کل بستر موزاییکی توسط دستگاه ساب خیس زده شد. بعد از بازدید و کسب اطمینان از تراز و زبر یودن کف کارهای اولیه به منظور نصب پارکت های موزاییکی به روش جناغی انجام گرفت. نکته حائز اهمیت در اجرای پارکت های جناغی استفاده از شانه مناسب برای اتصال کامل قطعات به یکدیگر می باشد. با توجه به داشتن پلکان در این پروژه محل اتصال پارکت کف با پارکت پلکان به وسیله قطعه نبشی لب پله به یکدیگر متصل شده است و برای این قسمت برای چسبندگی بیشتر آن و ضربه پذیر بودن از چسب تیوپی Wakol محصول کشور آلمان استفاده شده است. فاصله 5 الی 8 میلیمتر به دلیل انبساط و انقباض در نواحی کف و حاشیه ها به صورت رعایت شده است.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پروژه نیاوران-پارکت چوبی سفید
پارکت چوبی رنگ سفید-پروژه نیاوران
پارکت رنگ سفید-پروژه نیاوران