s
پارکت چوبی بوئن-پروژه بلوار شهران
تعداد بازدید: 772تعداد نظرات: 0
1397/11/14 - 11:35

پارکت چوبی بوئن-پروژه بلوار شهران

آرشیتکت : مهندس گلرخ ابوطالبی/ نوع ساختمان : مسکونی / پارکت : OAK GUNSTOCK / آدرس : بلوار شهران

پروژه پارکت چوبی بوئن در بلوار شهران که توسط مهندس گلرخ ابوطالبی طراحی گشته است از نوع نصب بروی بستر موزاییکی و نصب از طریق فوم سایلنت 3 میلی متر بوده است. 

پارکت چوبی بلوط در بلوار شهران

مطابق تمام پروژه های پارکت پس از بازدید اولیه از کف به جهت تراز بودن و شمشه ای بودن دستورالعمل ساب زنی خیس به کارفرما داده شد.  پس از اجرای آن و همگن کردن کف به منظور جلوگیری از تولید صدا در اثر راه رفتن از فوم سایلت به ضخامت 3 میلی متر بروی کف پوشانده شد و از سمت دیوار ها پارکت های رویه به صورت کام و زبانه در کنار یکدیگر نصب شدند. برای جلوگیری از انبساط و انقباض پارکت های BOEN EKHVNPTV - OAK GUNSTOCK 3LAYER 3STRIP LIVE SATIN با فاصله 5 الی 8 میلی متر به صورت یکنواخت در دور تا دور دیوارها گذاشته شده است. با توجه به نظر کارفرما محترم مبنی بر استفاده از قرنیز سفارشی در این پروژه به ارتفاع 80 میلی متر طرح مورد نظر برای کارگاه CNC ارسال شده و تمام پروفیل های قرنیز از چوب بلوط کانادایی به ضخامت 10 میلی متر به ارتفاع 80 میلی متر ساخته شدند.

به جهت درخواست کارفرما برای پوشش کف حمام از تایل های هاردوود DITZEL IPE TILE 295x295x30mm استفاده شده است که برروی بستر سرامیکی کف حمام به وسیله کلیپس های پلاستیکی مخصوص آن و بدون استفاده از پیچ در کنار یکدگیر نصب شده اند. متراژ پارکت چوبی به کار رفته در این پروژه 50 مترمربع می باشد و مدت زمان اجرای آن 4 روز کاری بود لازم به ذکر است جهت اجرای مبلمان فضای تراس این واحد از سری مبلمان شهری آرا مدل آرمان استفاده شده است که تماما از چوب های ترمو پاین مخصوص فضای OUT DOOR می باشد.

 شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

پروژه پارکت چوبی در بلوار شهران
پارکت چوبی در پروژه بلوار شهران
پارکت چوبی پروژه شهران