s
نمای چوب پروژه خیابان ارتش
تعداد بازدید: 1220تعداد نظرات: 0
1395/11/16 - 16:26

نمای چوب پروژه خیابان ارتش

آرشیتکت : مهندس حائری زاده / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Pine / نوع زیر سازی : زیرسازی اشباع آلمان / آدرس : خیابان ارتش

آرشیتکت : مهندس حائری زاده

پروژه واقع در خیابان ارتش شهر تهران به مدت 12 روز کاری زمان برد و در نهایت کیفیت به کارفرما تحویل داده شد.

چوب های به کار رفته در این پروژه عبارت است از چوب ترموپاین 140*20

کارفرمای اجرایی این پروژه، در نظرسنجی صورت گرفته رضایت خود را از شرکت پارس آرای کوهستان اعلام کردند. از جمله مواردی که ایشان بیان کردند بحث زمان بندی اجرایی بود.به علت اجرای این پروژه در 2 فاز، وقفه ای کوتاه در این پروژه ایجاد شد.ایشان در نهایت از جمع شدن به موقع پروژه ابراز خرسندی کردند. همچنین خاطر نشان کردند که پروژه های آتی را نیز با شرکت پارس آرای کوهستان کار خواهند کرد.

شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از نیروهای متخصص و متبحر بر اکیپ های اجرایی نظارت داشته و علاوه بر رفع نقص و ایرادات،کاری باکیفیت و مطابق با نظر مشتری و استاندارد های روز دنیا ارائه می دهد. در این راستا شرکت پارس آرای کوهستان هریک از مشتریان خود را ارج می نهد و هریک جایگاه ویژه و منحصر به فرد خود را دارند. این امر سبب وفاداری مشتریان به این مجموعه گردیده و رابطه ای پایدار برای دوطرف فراهم می کند. مشتری مداری، کار گروهی و تیمی در دستور کار کل افراد پارس آرای کوهستان قرار دارد. شرکت پارس آرای کوهستان در رابطه با مشتریان خود همواره به رابطه ای طولانی و بلند مدت می اندیشد و حتی پس از اتمام کار با خدمات پس از فروش همراه مشتریان خود باقی خواهد ماند.کار نهایی حاصل انسجام تیمی این مجموعه می باشد و محصول آن رضایت همه جانبه مشتری و در عین حال مشتری مداری در بالاترین سطح ممکن است.

قابل ذکر است که تمامی محصولات شرکت پارس آرای کوهستان با بالاترین کیفیت از برترین کمپانی های فعال در سراسر اروپا و دنیا در زمینه ترمووود (جهت نمای چوب،دکینگ چوبی و ...)، چوب های چهارتراش (جهت استفاده در خانه های چوبی ،آلاچیق، پرگولا ومبلمان شهری) تامین می گردد. این شرکت همواره تلاش نموده تا در جهت پبشرفت صنعت چوب گام بردارد. شرکت پارس آرای کوهستان مفتخر است که با تنوع بالای محصولات خود (چوب ترمو، اشباع،KD، آکویا) طیف وسیعی از مشتریان را تامین کرده و پیشتاز و پرچم دار این عرصه در کشور عزیزمان ایران می باشد.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

نمای چوب پروژه خیابان ارتش
چوب نمای ساختمان خیابان ارتش
نمای چوب ساختمان خیابان ارتش
چوب نمای پروژه خیابان ارتش