s
نمای چوب ترمو پروژه دیباجی شمالی
تعداد بازدید: 656تعداد نظرات: 0
1398/07/07 - 14:56

نمای چوب ترمو پروژه دیباجی شمالی

آرشیتکت :مهندس مهدی تاج/ نوع ساختمان : مسکونی/ چوب مصرفی :Thermo Pine / آدرس : خیابان دیباجی شمالی

پس از بررسی طرح اولیه آرشیتکت محترم مهندس مهدی تاج و باتوجه به نورگیر بودن هر دو جبهه نمای این ساختمان پیشنهاد استفاده از سری چوب های ترمو پاین به کارفرما محترم داده شد و در نهایت مقطع THERMORY THERMO PINE C6 INTENSE E/M ۲۰*۱۴۰ که دارای رطوبت ۳ درصد میباشد کاملا ترمو شده اند مورد استفاده قرار گرفت.

شرکت پارس آرای کوهستان با توجه به سابقه طولانی در زمینه اجرای چوب های تخصصی نمای ساختمان از چوب های چهار تراش تمام اشباع GK PINE BATTENS TYPE A TREATED UC3 ۲۵*۵۰ جهت زیر سازی نمای چوبی این پروژه استفاده نمود. شرکت پس از ارائه طرح شاسی کشی فلزی به کارفرما کارشناسان نصب جهت تایید و بررسی نوع کیفی اجرای آهن کشی تمام مراحل آن را از کارفرما محترم تحویل گرفتند.

پس از تایید زیرکار پروفیل های چهار تراش چوبی ۵۰*۲۵ اشباع در فواصل معین ۵۰ سانتی متر به وسیله پیچ مخصوص و تمام رزوه ۴۰*۶ گالوانیزه در فواصل هر ۵۰ سانتی متر به شاسی فلزی متصل گردید . پس از تراز کردن کل زیر کار چوبی چوب های ترمو ۱۴۰*۲۰ به وسیله پیچ مخصوص و تمام استیل ۴۰*۵ به زیر سری چوبی متصل شده اند. استفاده از ریسمان کار رنگی و مته مناسب از خصوصیات اکیپ نصب شرکت پارس آرای کوهستان میباشد که باعث بالا رفتن کیفیت حین اجرا میشود. 

در این پروژه جهت پوشش زیر سقف ورودی ساختمان از سری الوار های ۱۴۰*۴۲ ترمو که  کاملا  یکپارچه و در یک مقطع هستند استفاده شده است که تمام الوار ها به وسیله پیچ استیل ۶۰*۵.۵ به شاسی آهنی زیر کار متصل شده اند. رنگ آمیزی این پروژه رنگ گردو (Walnut) محصول کمپانی MOCOPINUS آلمان استفاده شده است که در دو نوبت اجرا شده اند.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

چوب ترمووود در نمای پروژه دیباجی شمالی
چوب نمای پروژه دیباجی شمالی
نمای چوب ترمووود پروژه دیباجی شمالی