s
نمای چوب ترمووود در پروژه فلسطین شمالی
تعداد بازدید: 1326تعداد نظرات: 0
1396/04/31 - 14:12

نمای چوب ترمووود در پروژه فلسطین شمالی

آرشیتکت : شرکت مهندسین مشاور خشت اول رسام / نوع ساختمان : مسکونی / چوب مصرفی : Thermo Pine / رنگ چوب : Walnut / آدرس : خیابان فلسطین شمالی

آرشیتکت : شرکت مهندسین مشاور خشت اول رسام

این پروژه در خیابان فلسطین شمالی واقع شده است و آرشیتکت این پروژه شرکت مهندسین مشاور خشت اول رسام می باشد. چوب به کار ر فته در این پروژه ترمو پاین  115* 20 میلی متر (Thermo pine) برند Thermory می باشد و نوع پروفیل آن D4 است که توسط شرکت پارس آرای کوهستان تامین و اجرا شده است. پس از تحویل بستر آهنی توسط کارفرمای محترم این پروژه، نصب و اجرای ترمو پاین بر روی شاسی کشی آهنی انجام شد. چوب ترمو پاین به کار رفته در این پروژه از نوع شمش بوده است و متراژ به کار رفته حدود 60 متر می باشد. مدت زمان اجرای این پروژه ده روز کاری است که نصب آن  توسط شرکت پارس آرای کوهستان انجام گرفته است.  

چوب زیر سری این پروژه اشباع پاین 50*37 میلی متر می باشد که ابتدا زیر سری ها نصب شده اند و سپس ترمو پاین 115*20 میلی متر بر روی زیر سری ها اجرا شده اند. پیچ استفاده شده در این پروژه جهت نصب چوب زیر سری به بستر آهنی زیرین از نوع گالوانیزه به طول 6 سانتی متر بوده و همچنین پیچ استفاده شده برای اتصالات چوب اصلی به زیر سری از نوع استیل چهار سانت می باشد. چوب نما تماما به صورت افقی اجرا شده است و  تمامی برگشت ها  به سمت طرفین فارسی بر شده و همین امر باعث زیبایی دو چندان کار شده است. همانند پروژه های گذشته سعی شده در این پروژه نیز هیچ کدام از بند های انتهای چوب ها بر روی یک ردیف قرار نگیرید و قابل ذکر است تمامی پروفیل های ترمو پاین به صورت END MATCH (بدین معنی که پروفیل ها در بخش سطح مقطع دارای کام و زبانه هستند و در یکدیگر کلیک می شوند) بوده و در امتداد یکدیگر قرار گرفته اند.

رنگ به کار رفته برای ترمو پاین این پروژه رنگ گردویی محصول شرکت Mocopinus است.

یکی از نکات قابل توجه در این پروژه استفاده از چوب ترمو در محیط شلوغ و منطقه پر ازدحام مرکز شهر می باشد که این امر با توجه به کیفیت بالای محصولات به کار رفته و همچنین شناخت کافی کارفرما و اعتماد به درجه کیفی و نوع اجرای شرکت پارس آرای کوهستان صورت پذیرفته است.

محصولات شرکت پارس آرای کوهستان در طیف گسترده ای از ابعاد، طرح و گونه های مختلف قابل عرضه به مشتریان می باشد. به طور مثال می توان به برخی از محصولات این شرکت از قبیل ترمو پاین، ترمو پاین بدون گره، ترمو اسپروس، ترمو اش، Siberian Larch ، داگلاس فر، رد سدار و . . . اشاره کرد. شرکت پارس آرای کوهستان با بهره گیری از نیروهای متخصص، مهندسین زبده و مدیریت کارآمد با اخذ نمایندگی هایی از معتبرترین شرکت های جهان به عنوان یکی از تامین کننده های برجسته و پیشرو توانسته است گامی موثر در جهت ارتقاء و پیشبرد صنعت ساختمان بردارد. همچنین پارس آرای کوهستان با فعالیت در زمینه های متعددی از قبیل پارکت چوبی، نمای ساختمان، دکینگ، چوب های سازه ای، خانه های چوبی، مبلمان شهری و همچنین ماشین آلات کشاورزی و ادوات آن در راستای پیشرفت صنعت ساختمان و کشاورزی به موفقیت های چشمگیری نائل آمده است و با افتخار می توانیم ادعا نماییم که در راستای اشتغال زایی و پویایی ایران عزیزمان کوشا بوده است. 

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

کلیپ اجرایی نمای کلی ساختمان فلسطین شمالی
نمای چوبی در پروژه فلسطین شمالی
چوب نما در پروژه فلسطین شمالی
چوب ترمو در نمای پروژه فلسطین شمالی