s
نمای چوب آکویا در الهیه
تعداد بازدید: 1066تعداد نظرات: 0
1397/04/07 - 10:00

نمای چوب آکویا در الهیه

آرشیتکت : مهندس کیوان خطیر/ نوع ساختمان : مسکونی/ چوب مصرفی : Accoya / رنگ چوب : Walnut / آدرس : خیابان الهیه

این ساختمان که توسط مهندس کیوان خطیر طراحی گردید در خیابان الهیه تهران واقع شده است چوب به کار رفته در این پروژه آخرین تکنولوژی فرآوری استیلیشن روز دنیا با نام آکویاست در نمای این ساختمان از چوب آکویا به ابعاد 190*42 میلی متر با پروفیل S4S محصول کمپانی Accsys به متراژ 40 متر مربع استفاده شده است این پروژه که توسط تیم اجرایی پارس آرای کوهستان انجام شد 70 روز کاری زمان برد.

چوب آکویا مزین نمای ساختمانی در الهیه

نمای چوب این ساختمان از نوع نصب بر روی بستر آهنی می باشد که توسط مهندسین شرکت پارس آرای کوهستان تمامی جزئیات آهن کشی به کارفرما گزارش داده شد و پس از اجرا توسط کارفرما و تایید نهایی شاسی فلزی از لحاظ تراز و شاقولی بودن توسط مدیران پروژه شرکت پارس آرای زیر سری های چوبی Nordic Pine sawn wood pressure Boiled به ابعاد 47*36 میلی متر با فواصل معین 50 سانتی متر از یگدیگر نصب گردید. در این پروژه چوب آکویا به ابعاد 2000/3000*140*16 میلی متر برای زیر سقف ساختمان در متراژ 146 مترمربع استفاده گردید که توسط پیچ استیل  50×5 ANTIC محصول کمپانی SIHGA نصب شدند.

با توجه به طرح آرشیتکت بنا از نکات قابل توجه در این پروژه استفاده از چوب آکویا به ابعاد 190*42 میلی متر می باشد که به صورت پروفیل های 42*42 میلی متر تبدیل شده اند تا به صورت لوور در نما نصب گردد پس از ساخت و مونتاژ پروفیل های برش خورده در کارگاه نسبت به رنگ آمیزی آنها اقدام شده و توسط اتصالات مخصوص که از قبل صرفا جهت این پروژه طراحی و ساخته شده اند به همراه پیچ های 30*6 گالوانیزه بکسی به شاسی زیرین آهنی اتصال پیدا کردند . لازم به توضیح است فواصل بین چوب های 42*42 میلی متر که به صورت لوور نصب گردید 30 میلی متر می باشد که ابتدا جهت تایید کارفرما قسمتی از کار به صورت سمپل اجرا شد سپس نسبت به نصب تمام کار اقدام شد. رنگ استفاده شده در این پروژه که در دو نوبت اجرا شده است Walnut محصول کمپانی Mocopinus آلمان می باشد.

یکی از اهداف شرکت پارس آرای کوهستان عرضه محصولات مرغوب و با کیفیت از برترین برند های دنیا می باشد که همواره تلاش نموده تا با تحقیق و بررسی تکنولوژی های روز دنیا مناسب ترین و بهینه ترین محصولات را انتخاب نماید و در صورت وجود تقاضای آن در بازار ایران به ارائه آن بپردازد. همانطور که می دانید شرکت پارس آرای کوهستان نماینده انحصاری آکویا در ایران می باشد. چوب آکویا یکی از محصولات مرغوب در بازار امروز است که به طور قابل توجهی مورد استقبال مهندسین و آرشیتکت ها قرار گرفته است. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با چوب آکویا و سایر محصولات این شرکت با کارشناسان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

ساختمانی در الهیه با چوب اکویا
چوب نمای آکویا در الهیه
چوب آکویا در نمای الهیه