s
آکویا در رستوران MH house
تعداد بازدید: 1139تعداد نظرات: 0
1397/02/13 - 09:22

آکویا در رستوران MH house

آرشیتکت : خانم مهندس عظیمی/ نوع ساختمان : رستوران / چوب مصرفی : Accoya / رنگ چوب : ماهاگونی/ آدرس : خیابان فرشته

مرکز تجاری MH House در خیابان فرشته تهران واقع شده است که نمای این واحد تجاری و همچنین رستوران ترکیه ای کساب Kassab توسط شرکت پارس آرای کوهستان اجرا و توسط خانم مهندس عظیمی طراحی گردیده است. چوب به کار رفته در این پروژه 33 متر مربع از چوب آکویا به ابعاد 2500*190*20 میلی مترمی باشد که اجرای آن 15 روز کاری به طول انجامید. مهندسین این مجموعه بعد از بررسی بستر نمای این پروژه و تایید آن از لحاظ تراز بودن و شاقولی بودن، نسبت به نصب و اجرای زیر سری چوبی اقدام کرده اند. زیر سری های به کار رفته در این پروژه از نوع اشباع پاین به ابعاد 47*36 میلی متر می باشد که به فواصل 50 سانتی متر از یکدیگر نصب شده اند. پس از نصب و تراز کردن زبر سری چوبی نسبت به اجرای چوب رویه Accoya اقدام شده و تمام لبه های رویه توسط پیچ استیل 40*4.5 محصول کمپانی spax نصب گردیده اند.

نمای چوبی رستوران MH House

چوب به کار رفته در این پروژه آکویا می باشد که محصول شرکت Accyss هلند است. چوب آکویا با تکنولوژی استیلیشن مورد فرآوری قرار می گیرد. در این فرآوری با اضافه کردن استیک انیدرید به چوب رادیاتا پاین گروه های هیدروکسیل های آن به گروه های استیل مبدل می شوند (گروه های استیل آب را به خود جذب نمی نمایند بنابراین منجر به ضد آب شدن آن می گردد). فرآوری استیله شدن از تکنولوژی های پیشرفته و مدرن دنیا می باشد که خواص چوب را به گونه ای تغییر می دهد که آب را جذب نمی کند.

در این پروژه تمام کنج های خارجی فارسی بر شده و جهت دوام بیشتر برش ها تمام کنج ها توسط زیر سری اشباع به صورت دوبل کار شده اند. از نکات قابل توجه این پروژه به دلیل زیبایی، کاربری و دوام بالای چوب آکویا طراح محترم از این چوب به عنوان صفحه اصلی درب ورودی مجموعه استفاده کرده و همین امر زیبایی آن را دو چندان نموده است. پیچ استفاده شده جهت نصب زیر سری های 50*6 از نوع گالوانیزه بوده است. رنگ استفاده شده در این پروژه از نوع Mahagony بوده که در دو نوبت اجرا شده است .

شرکت پارس آرای کوهستان دارنده ی نمایندگی برندهای بزرگ جهان از قبیل Boen ،Bauwerk ،Accoya ،Thermory ،Mocopinus ،Dold و چندین برند معتبر دیگر می باشد. دانش فنی و تجربه ی مدیران این مجموعه آن را مبدل به بخشی نموده است که تامین کننده ی اصلی چوب های تخصصی در ایران گردیده است. برای کسب اطلاع از محصولات متنوع پارس آرای کوهستان با دپارتمان فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید.

شرکت پارس آرای کوهستان اولین و معتبرترین مرجع چوبهای تخصصی صنعت ساختمان 

رستوران MH house  با آکویا
چوب آکویا در رستوران MH house
رستوران MH house با چوب آکویا