s
دیوار چوبی طرحی منحصر به فرد
تعداد بازدید: 667تعداد نظرات: 0
1399/06/26 - 15:51

دیوار چوبی طرحی منحصر به فرد

دیوارها به روش‌های مختلفی قابل طراحی هستند. برخی بتن را برای نمای صنعتی ناتمام می‌گذارند در حالی که دیگران ممکن است کاغذ دیواری یا نقاشی دیواری اضافه کنند تا در خانه‌های خود به ظاهر، دنیای دیگری ایجاد کنند. برخی دیگر از آنها از دیوارهایی با نمای آجری استفاده می‌کنند در حالی که برخی فقط دیوارهای خود را به هر رنگی که می‌خواهند رنگ می‌کنند.

دیوارها به روش‌های مختلفی قابل طراحی هستند. برخی بتن را برای نمای صنعتی ناتمام می‌گذارند در حالی که دیگران ممکن است کاغذ دیواری یا نقاشی دیواری اضافه کنند تا در خانه‌های خود به ظاهر، دنیای دیگری ایجاد کنند. برخی دیگر از آنها از دیوارهایی با نمای آجری استفاده می‌کنند در حالی که برخی فقط دیوارهای خود را به هر رنگی که می‌خواهند رنگ می‌کنند. عناصر طراحی طبیعی در حال حاضر مورد توجه صاحبان خانه و طراحان قرار گرفته است و استفاده از چوب ترموود در طراحی داخلی افزایش یافته است، یکی از روش های خوب برای دادن روحیه بیشتر به دیوارهای شما استفاده از صفحات چوبی است. استفاده از چوب، به خصوص چوب ترموود برروی دیوار یک روش عالی برای ایجاد تضاد بصری و بافتی بدون تغییر سبک، طرح رنگ یا موضوع موجود در فضا به صورت جدی است. اضافه شدن چوب به دیوار در مقایسه با بازسازی کامل اتاق نشیمن به کار کمی نیاز دارد و یک نقطه کانونی جذاب برای فضای داخلی خود دارید.

صفحات چوب ترموود می‌توانند به صورت مربع یا مستطیل به دیوار اضافه شوند. آنها می‌توانند در بیشتر قسمت‌های دیوار استفاده شوند یا فقط قسمتی از دیوار را پوشش دهند. در مقاله امروز، ما اتاق‌های نشیمن را به شما نشان خواهیم داد که بر روی دیوارهای خود از صفحات چوبی استفاده کرده‌اند. بررسی کنید که سبک هر کدام از آنها چگونه متفاوت است و تاثیر چوب را در این نوع طراحی ببینید.

 

اتاق پذیرایی شری میستوراک

استفاده از دیوار چوبی در طراحی داخلی

در اینجا از پانل‌های چوبی در اندازه‎های مختلف استفاده شده است. چیزی که این ویژگی را منحصر به فرد می‌کند این است که به جای قرار دادن همه آنها در کنار هم، با خلاقیت در چیدمان چوب‌ها فضای کافی برای بازی نور را فراهم می کند. 

 

خلیج کریستالی

دیوار چوبی

یک اتاق نشیمن با صفحات چوب ترموود که یک طرف دیوار را پوشانده‌اند بسیار مرتب به نظر می‌رسد. همراه با شومینه مدرن، فضای اتاق را گرم می‌کند.

 

آپارتمان جاده گلوستر

دیوار چوبی در پیذیرایی

چیزی که این فضای دوست داشتنی را ایجاد می‌کند فقط صفحات چوبی نیست بلکه قسمت نمایشی است که در دیوار با چراغ های برجسته اضافه شده است.

 

اتاق نشیمن معاصر

استفاده از دیوار چوبی در طراحی داخلی

به جای اینکه آن را سفید بگذارید، صفحات چوبی در این قسمت از دیوار قرار داده شده است تا فضای سقف بلند را دنج‌تر جلوه دهد. 

 

طراحی اتاق زیر شیروانی

انواع دیوار چوبی

چوب در همه جای این فضا وجود دارد! طراحی سقف چشمگیر است و استفاده از چوب در بیشتر قسمت‌های آن هاله‌ای آرام ایجاد می‌کند. اما نگاهی به کارهای چوبی سیستم سرگرمی بیندازید، آیا خلاقانه نیست؟

 

اتاق تفریح​، اتاق سینما

انواع طرح دیوار چوبی

یک منطقه نشیمن که به طور همزمان یک اتاق تفریحی و یک اتاق رسانه است، مطمئناً می‌تواند محل مورد علاقه شما در خانه باشد. این منطقه به خوبی با چراغ در همه جا و یک دیوارکوب چوبی نیز طراحی شده است. شما می‌توانید با استفاده از ترموود یک فضای خاص طراحی کنید.

 

Carmel Mid-Century LEED

طرح دیوار چوبی

یک اتاق معاصر با صفحه‌های چوب ترموود عمودی که بافت چوبی را حفظ کرده است. با دیوار آجری سفید در یک طرف اتاق ترکیب شده بود.

 

لامون لوتر

انواع دیوار چوبی

اکنون این یک فضای زندگی منحصر به فرد است! با استفاده از صفحات چوبی رنگ نشده و ناتمام که رنگ و بافت طبیعی آنها را به نمایش می‌گذارد، ظاهری آهسته ایجاد می‌کند.

 

نمای اتاق نشیمن 3

استفاده از دیوار چوبی در طراحی داخلی

پانل های چوبی همچنین می‌توانند مانند دیوارهای برجسته مانند آنچه در این اتاق نشیمن می بینید عالی باشند.

 

اتاق نشیمن با دیوار چوبی

انواع طرح دیوار چوبی

یک اتاق نشیمن دنج با دیوارهای چوبی و برخی مبلمان کاملاً متناسب با این فضا.

 

آپارتمان G7

استفاده از چوب ترموود بر روی دیوار

این آپارتمان در هنگ کنگ است که از چوب ترموود برای دیوارها و کفپوش استفاده می‌کند. شسته و رفته و بسیار آرام به نظر می رسد!

 

اتاق نشیمن کودکان

چوب ترموود در طراحی داخلی

این یک فضای زندگی برای یک نوجوان است. به نظر می‌رسد که از طراحی ژاپنی برای دیزاین این فضا استفاده شده‌است. استفاده از چوب فقط ظاهر را کامل می‌کند اما به جای استفاده از چوب ساده، روکش های سفید وجود دارد که جذابیت را افزایش می‌دهد.

 

خانه LG

چوب ترموود در طراحی داخلی

در این فضای نیز دوباره از پانل‌های چوب ترموود برای قسمت شومینه استفاده شده‌است. به نظر می‌رسد که این نوع طراحی برای برخی از فضاهای زندگی معمول است.

 

خانه ساحلی میانه قرن

دیوار با چوب ترموود

مطمئناً با من موافقت خواهید کرد که این اتاق نشیمن یک زیبایی منحصر به فرد دارد! ممکن است ساده به نظر برسد اما استفاده هوشمندانه از بافت چوب یک صحنه دوست داشتنی را گرد هم آورده است. 

 

محل اقامت 57 خیابان

دیوار با چوب ترموود

مطمئن هستیم که پارکت چوبی تیره را دوست دارید اما تابلوهای دیواری چوبی نیز از ویژگی‌های عالی این اتاق نشیمن است.

 

استفاده از چوب ترموود در طراحی داخلی

یکی دیگر از موارد کاربردی برای چوب استفاده از آن به عنوان جدا کننده فضا است، همیشه لازم نیست یکی از دیوارهای موجود در اتاق نشیمن باشد. شما می‌توانید دیوار چوبی خود را با یک تقسیم کننده اتاق قابل توجه مانند تصویر زیر ایجاد کنید. با تقسیم بندی فضای موجود در یک طرح باز و بدون مسدود کردن خط دید یا حتی جریان نور، این تقسیم کننده زیبا مانند یک دیوار عمل می کند و همچنین فضا را خاص می کند. 

یافتن سبک مناسب

صنعتی، شیک، فضایی مدرن یا خانه کشاورزی باشد. صرف نظر از سبک اتاق نشیمن شما، استفاده از یک دیوار چوبی کاملاً متناسب است. نوع چوب، بافت و رنگ آن ممکن است بسته به تغییرات ظریف اتاق نشیمن متفاوت باشد. استفاده از چوب ترموود برای ایجاد تغییر در طراحی خانه و استفاده از آن به عنوان پوشش دیوار می‌تواند به عنوان یک زمینه آرامش بخش و یک نقطه کانونی زیبا در خانه باشد، شما می‌توانید به آن برسید بدون اینکه خرابی زیادی در خانه ایجاد شود. شاید دقیقاً به همین دلیل است که این روند جدید جالب است که همه عاشق آن هستند!

چوب ترموود در واقع یکی از موادی است که معمولاً در طراحی خانه استفاده می‌شود. ترموود می‌تواند نه تنها برای فضای داخلی بلکه برای نمای خارجی، پارکت و لوازم جانبی و سایر عناصر موجود در خانه نیز خوب به نظر برسد. به همین دلیل، هر چقدر هم که خانه مدرن باشد، هنوز هم استفاده از چوب ترموود میتواند فضای خانه را دنج‌تر و گرم‌تر کند.

اگر شما هم علاقمند به استفاده از این نونع طراحی در خانه خود هستید، با ما تماس بگیرید تا مشاوران ما به شما در انتخاب یک طرح مناسب برای خانه شما همراهتان باشند.

تماس با ما