s
نحوه خرید پارکت چوبی از پارس آرای کوهستان
تعداد بازدید: 49تعداد نظرات: 0
1399/04/04 - 15:14

نحوه خرید پارکت چوبی از پارس آرای کوهستان

فقط چند مرحله ساده وجود دارد که باعث میشود محیط کاری یا منزل شما دگرگون شود. فقط کافیست با پارس آرای کوهستان ارتباط برقرار کنید و باقی کار ها را به ما بسپارید.

برای اینکه بخواهید در طراحی منزل، محل کار، نما ساختمان و ... خود تغییرات اساسی را ایجاد کنید یکی از بهترین راه ها استفاده از پارکت چوبی، چوب ترموود و ... میباشد. پارس آرای کوهستان با واردات انواع چوب های ترموود و پارکت های چوبی باکیفیت این امکان را به شما میدهد تا محیط مد نظر خود را به کلی دگرگون کنید. 

از گذشته تا به امروز استفاده از پارکت ها برای افراد و معماران بسیار زیاد بوده است و طراحان داخلی برای تغییر محیط و ایجاد حس نشاط و پویایی در کنار مزایای بسیار دیگر از پارکت های چوبی استفاده میکردند. پارکت ها علاوه بر این که دارای زیبایی منحصر به فردی میباشند مزایای زیادی نسبت به کف پوش های دیگر دارند.

از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

عایق بهتری برای صدا میباشد

از لحاظ بهداشت و سلامت دارای کیفیت بالا تری نسبت به سایر کف پوش ها است

از نرمی بیشتری نسبت به سایر کفپوش ها برخوردار میباشد

حس طبعیت را به انسان القا میکند و به همین دلیل استرس را کاهش میدهد

نصب پارک دارای سرعت نصب بالایی است

چرا پارس آرای از پارکت های چوبی وارداتی استفاده میکند؟

یکی از مهم ترین دلایل این میباشد که کشور عزیزمان ایران دارای جنگل های فراوانی نمیباشد به همین دلیل است که پارس آرای تصمیم بر این گرفته است که از منابع ارزشمند داخلی برای تولید این محصولات استفاده نکند ولی در عوض پارکت های چوبی و چوب ترموود تولید شده از چوب درختان اروپایی را که در کارخانه های بسیار پیشرفته تولید میشوند را وارد میکند.

در ادامه به مراحلی اشاره خواهیم کرد که شما طی خواهید کرد تا محل مورد نظر خودتان را با پارکت چوبی زیبا کنید یا از چوب ترموود در نما یا هرجای دیگر استفاده کنید.

مراحل خرید پارکت از پارس آرای کوهستان

مرحله 1

در این مرحله شما از طریق اینترنت، شبکه های اجتماعی یا به صورت آفلاین با شرکت پارس آرای کوهستان آشنا شده اید و در هر یک از این فضا ها پروژه ها و نمونه کار های شرکت را دیده اید. فقط کافیست با شماره 71162 تماس حاصل فرمایید  یا به قسمت چت که در پایین سمت راست وب سایت قرار داده شده است مراجعه کنید. کارشناسان پارس آرای در مورد محصولات و قیمت ها به شما اطلاعات کافی را داده و بعد از آن برای عقد قرار داد به شرکت پارس آرای کوهستان دعوت میشوید.

مرحله 2

شما در شرکت پارس آرای کوهستان میتوانید تمام نمونه های موجود پارکت را مشاهده فرمایید و با توجه به سلیقه و محیط مد نظر خودتان پارکتتان را انتخاب کنید. در این مرحله پیش فاکتوری برای شما صادر خواهد شد.

مرحله 3

این مرحله یکی از کارشناسان شرکت پارس آرای به محل مد نظر شما خواهد آمد و متراژ منزل شما را اندازه خواهد گرفت و بعد از آن کار ها را به پارس آرای بسپارید و محیطی متفاوت از قبل را تحویل بگیرید.

پارکت چوبی پارس آرای

خرید محصولات دیگر پارس آرای کوهستان نیز همین فراید را طی خواهند کرد با این تفاوت که نحوه اندازی گیری برای چوب مصرفی کمی متفاوت تر میباشد.

بعد از انتخاب نوع محصول خود در شرکت و صادر شدن پیش فاکتور کارشناس فنی شرکت در محل مورد نظر شما حضور خواهد پیدا کرد و با انجام اندازه گیری ها و نهایی شدن قیمت ها ما بقی کار ها را به ما بسپارید.

با توجه به کاربردهای بسیاری که چوب در صنعت ساختمان‌سازی دارد و همچنین مسیری که طبیعت در پیش گرفته است، میزان تقاضای آن همواره رو به رشد بوده است. در این بین تنوع محصولات چوبی بسیار بوده و از تنوع فراوانی برخوردار است. پارس آرای کوهستان با گردآوری بهترین مجموعه از محصولات چوبی به مرجعی معتبر برای تأمین چوب ترموود و پارکت چوبی تبدیل شده و این امکان را به مهندسین و کارفرمایان داده است که در صورت تمایل برای استعلام از محصولات با مشاورین مجرب دفتر مرکزی پارس آرای کوهستان تماس حاصل فرمایند.

تماس با ما