s
چوب تن پوش زیبای ساختمان ها
تعداد بازدید: 872تعداد نظرات: 0
1397/07/08 - 15:53

چوب تن پوش زیبای ساختمان ها

یکی از بهترین و مقاوم ترین متریال ها برای ساختمان سازی چوب می باشد که از گذشته تا امروز مورد استفاده قرار گرفته است برای کسب اطلاعات بیشتر با این متریال با ارزش شرکت پارس آرای کوهستان تلاش نموده تا مطالبی از این دست را در اختیار شما خوانندگان محترم قرار دهد همچنین شما عزیزان می توانید با کارشناسان فروش این شرکت ارتباط برقرار نمایید تا شما را هرچه بهتر و بیشتر راهنمایی نمایند.

معماری به عنوان هنری برای خلق و ابداع فضاها و ساختمان های جدید می باشد این روزها برای ساخت بناها و سازه های شهری از متریال های مختلف استفاده می شود که هر یک به عنوان تن پوش زیبای ساختمان محسوب می شود. با افزایش نیاز روزافزون مشتریان به بازار های مدرن شرکت های عرضه کننده محصولات ساختمانی بیش از گذشته سعی بر ارائه محصولات مدرن و به روز دارند همانطور که می دانید شرکت پارس آرای کوهستان یکی از برترین ها در زمینه چوب های تخصصی صنعت ساختمان می باشد چوب یکی از متریال های طبیعی به حساب می آید که با انجام فرآوری های مختلف تبدیل به یک چوب مقاوم و با کیفیت می شود و از آن می توان در مصارف گوناگون نظیر نمای داخلی و خارجی ساختمان ها، کفپوش فضای داخلی و خارجی، آلاچیق ها، روف گاردن و ... استفاده نمود.  از دیگر تخصص های این شرکت  اجرای سازه های چوبی می باشد که تاکنون بیش از هزاران پروژه را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانیده است.

صنعت ساختمان یکی از صنایع فعال و پویا در کشور است به طوریکه هر روز شاهد ارتقای سطح کیفی و کمی این صنعت در کشور به خصوص در داخل کشور هستیم. به جرات می توان گفت جدای از عوامل محیطی آزادهنده ، مانند آلودگی صوتی، ترافیک، ازدحام جمعیت، مهاجرت، ناهنجاری های اجتماعی و ... یکی از عوامل ایجاد اضطراب و افسردگی نازیبا بودن نمای ساختمان ها می باشد.

چوب نمای ساختمان چیست ؟

یکی از دلایل نازیبا بودن ساختمان ها پیروی نکردن از سبک خاصی از معماری می باشد بدون در نظر گرفتن الگوهای فرهنگی، اجتماعی و محیطی نماها با متریال های متنوعی ساخته می شوند شهرمان روز به روز بزرگتر می شود و به اصطلاح نوسازتر می شود استفاده از متریال های مختلف و ترکیب آن ها در کنار یکدیگر با رعایت اصول معماری می تواند به رشد و پیشرفت صنعت ساختمان کمک شایانی نماید. چوب نمای ساختمان بسیار مقاوم و بادوام بوده و برای ساخت و ساز تعریف شده است چوب های درختان سوزنی برگ و پهن برگ که به عنوان پوششی برای نمای ساختمان ها به کار برده می شوند به دلیل جذابیت، زیبایی و مقرون به صرفه بودن آن ها مورد استفاده قرار می گیرد.

چوب یکی از قدیمی ترین هاست انسان سال هاست برای پیشرفت زندگی خود به آن متکی است چوب ها در رنگ های مختلف قابل عرضه می باشند و این امر یکی از دلایل برجسته برای انتخاب این متریال با ارزش در نمای ساختمان ها می باشد لازم به ذکر است تلفیق چوب با سایر متریال های ساختمانی بسیار زیبا و جذاب است.

چوب و روف گاردن

امروزه برای ایجاد فضایی به منظور استراحت افراد و برای ایجاد حس راحتی در بام خانه ها از روف گاردن استفاده می شود که این امر برای زیباسازی شهری بسیار مفید می باشد همچنین راهی برای رسیدن به معماری پایدار محسوب می شود استفاده از فضاهای سبز در ساختمان ها باعث می شود بین انسان و طبیعت تعامل ایجاد شود و یکی از راه های سالم سازی و افزایش کیفیت زندگی انسان ها می باشد استفاده از چوب در ساخت این فضاها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است این روزها ایجاد فضایی به دور از استرس و شلوغی های روزمره به طوری که دسترسی به آن ساده و آسان باشد یکی از الویت های هر شخص به حساب می آید برای دستیابی به این موضوع مهندسین و سازندگان سعی بر این دارند تا در بام خانه ها از آلاچیق و سایر محصولات چوبی بهره برند. شرکت پارس آرای کوهستان تا بحال چندین پروژه در این زمینه اجرا نموده که هم به عنوان مجری و هم به عنوان عرضه کننده چوب های تخصصی در پروژه ها شرکت داشته است خوشبختانه استفاده از چوب در اکثر پروژه ها رایج گشته است امید است در جهت بهسازی و پیشرفت صنعت ساختمان همواره تلاش نماییم و برای رسیدن به بزرگترین هدف که زیباسازی ساختمان هاست با ارائه محصولات مدرن و به روز گام برداریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با محصولات شرکت پارس آرای کوهستان با توجه به تنوع بالای محصولات با کارشناسان فروش این شرکت 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید.