s
پایان یک نمایشگاه ؛ آغازی پر امید
تعداد بازدید: 1532تعداد نظرات: 0
1393/12/06 - 12:21

پایان یک نمایشگاه ؛ آغازی پر امید

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری7 آبان ماه 1393 به پایان رسید .

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی حمل و نقل عمومی و خدمات شهری  7 آبان ماه 1393 به پایان رسید . در این نمایشگاه ده ها شرکت داخلی و خارجی در متراژی بالغ بر 20 هزار متر مربع حضور داشته و با ارائه دست آوردها و معرفی پروژه‌ها وفرصت های سرمایه گذاری، قابلیت ها، امکانات و فعالیت های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند .
پارس آرای کوهستان نیز با معرفی محصولات تولیدی خود در زمینه تجهیزات ، مبلمان و اِلمانهای شهری ، در این نمایشگاه شرکت نمود.
ارائه محصولات تولید شده توسط پارس آرای مانند : پایه های روشنائی ؛ نیمکت های پارک و پیاده رو ؛ آبخوری ؛ سطل زباله ؛ ساعت شهری و ...توجه بسیاری از بازدید کنندگان را به سوی خود جلب نمود .
شهرداران ؛ مدیران زیبا سازی و کارشناسان شهرداری های بسیاری از استانها ی کشور ؛ معماران و سازندگان برجها و مجتمع های مسکونی و ... ضمن بازدید از محصولات تولیدی پارس آرای از چگونگی طراحی ؛ ساخت و تولید و شیوه های تهیه و خرید این محصولات ؛ سوالات متنوعی را مطرح نمودند .
محصولات مبلمان شهری پارس آرای ، با شناخت عمیق از قابلیتهای مصالح گوناگون و تلفیق تخصصی با چوب های فرآوری شده اختصاصی خود شرکت ، از ویژگی های کاربردی و زیبا شناختی خاصی برای زندگی شهری برخوردار است .
2 سال نگهداری تمام مسئولیت محصولات مبلمان شهری پارس آرای که برای نخستین بار در کشور اتفاق می افتد یکی دیگر از جذابیت های تولیدات این شرکت برای مصرف کنندگان و بازدید کنندگان از این نمایشگاه بود.
ما بر این باوریم که ، شرکت در این نمایشگاه و تجربه از نزدیک توجه و علاقمندی بازدید کنندگان ؛ تاکیدی مجدد بر ادامه روند نوآوری های پارس آرای در عرصه طراحی و تولید و ارائه محصولاتی منطبق بر نیازهای جامعه مخاطب است .