s
پارکت کالای لوکس
تعداد بازدید: 732تعداد نظرات: 0
1397/12/15 - 16:02

پارکت کالای لوکس

رنگ چوب پارکت شامل رنگ هایی می شود که در طبیعت وجود دارند، یکی از متداول ترین رنگ های پارکت رنگ قهوه ای است که به وفور در طبیعت دیده می شود زیبایی و جذابیت این رنگ منجر به ایجاد آرامش و کاهش فشارهای عصبی می گردد.

رنگ قهوه ای رنگی است که هیچ گاه از مد نمی افتد زیرا در طبیعت وجود دارد. سایه های مختلف رنگ قهوه ای در کوه، جنگل و زمین الهام بخش طبیعت است و رنگی است که برای انسان جذابیت خود را از دست نخواهد  داد.

بوئن(Boen) با افتخار اعلام می نماید پارکت های جدید خود را روانه بازار نموده است که شامل پارکت بلوط برزیلی قهوه ای (Oak Brazilian Brown)، بلوط خاکستری فیلی (Oak Elephant Grey)، بلوط قهوه ای زنجبیلی (Oak Ginger Brown)، بلوط خاکستری (Oak India Grey) و بلوط خاکستری گرم (Oak Warm Grey) می شود. پارکت بوئن دارای سبک و استایلی تطبیق پذیر با هر مکان و دکوراسیونی است که همین ویژگی آن را محبوب و دوست داشتنی برای تمام سلیقه ها نموده است.

پارکت چوبی گردویی

تغییر دکوراسیون خانه یا محل کار یکی از دغدغه های افراد است زیرا کاری مشکل و زمان بر و در عین حال نیازمند صرف هزینه بسیاری است از این رو افراد از اقدام به آن سر باز می زنند اما ما راه حل بسیار ساده ای برای حل این مشکل پیشنهاد می کنیم. یکی از ساده ترین تکنیک ها برای تغییر ناگهانی منزل یا محل کار تغییر کفپوش است که این کار با استفاده از پارکت به نحو احسن انجام می شود. با استفاده از پارکت چوبی نیازی به تغییر دکوراسیون کلی نخواهد بود یعنی تنها با تغییر کف چنان تغییری به وجود خواهد آمد که نیازی به تغییر مبلمان و دیگر وسایل خانه یا محل کار نخواهد بود. چگونه این تغییر را ایجاد نمایید کاملا به خود شما بستگی دارد اما اگر تمایل داشته باشید شرکت پارس آرای کوهستان می تواند شما را در انتخاب و اجرا راهنمایی نماید.

تمامی محصولات جدید بوئن دارای پوشش نهایی Live Pure آخرین و به روز ترین پوشش پارکت است که ظاهر و رنگ طبیعی چوب را کاملا حفظ می نماید. پوشش Live Pure که لایه محافظتی است بر روی سطح پارکت اجرا می گردد و به صورت لاک است که سطح پارکت را از گرد و غبار و آسیب های ناشی از مایعات آلوده کننده و مواد شوینده و همچنین اشعه UV خورشید حفظ می کند که از روغن ها و رنگ های قدیمی عملکرد بسیار مناسب تری دارد.

پارکت بلوط خاکستری گرم

کفپوش چوبی طبیعی با سایه های خاکستری آرامش وصف ناپذیر و احساسی لطیف به محیط می بخشد. این پارکت که تصویر آن را در پایین مشاهده می کنید یکی از زیباترین رنگ هایی است که در پالت بژ قهوه ای رنگ می توان پیدا نمود.

پارکت چوب بلوط

پارکت India Grey

ترکیب قهوه ای و خاکستری ظاهری متمایز و منحصر به فردی را به عنوان پارکت چوبی به وجود می آورد. در واقع این دو رنگ ازجمله رنگ هایی است که در طبیعت وجود دارد بنابراین چوبی که دارای ترکیبی از این دو رنگ است حس طبیعت را به افراد القاء می نماید. فطرت انسان به طور طبیعی با قرار گرفتن در طبیعت به آرامش می رسد. درخت، جنگل، دریا و دیگر المان های طبیعی انسان را از لحاظ روانی به آرامش می رساند و استرس، تنش و فشارهای عصبی ناشی از زندگی شهری را به خود جذب و در ازای آن آرامش و ثبات را برای افراد به ارمغان می آورد.

پارکت Oak Elephant Grey

چوب بلوط قهوه ای تیره با سایه های خاکستری و گره های سیاه جذابیت تراز اولی را به وجود می آورد.

پارکت بلوط Ginger Brown

رنگ قهوه ای طلایی این چوب ظاهری فوق العاده برای کف به وجود می آورد و حس طبیعی بودن را بیش از پیش به افراد منتقل می نماید.

پارکت قهوه ای برزیلی

رنگ قهوه ای پرقدرت این چوب حس آرامش و گرمای بی نظیری را به افراد منتقل می نماید که ترکیبی فوق العاده زیبا با طرح و رگه های آن به وجود می آورد.

 پارکت چوبی بلوط سفید