s
پارکت چوبی در ویلا سازی
تعداد بازدید: 560تعداد نظرات: 0
1397/08/09 - 10:29

پارکت چوبی در ویلا سازی

ویلای واقع در دماوند گیلاوند ساختمانی لوکس می باشد که با کاربرد پارکت چوبی به عنوان کفپوش دارای جذابیت و گرمای فوق العاده ای گردیده است. پارکت بلوط دو لایه، پرستیژ برند بوئن با ابعاد 590 * 70*10 میلی متر در این ویلا توسط شرکت پارس آرای کوهستان اجرا گردیده است.

این پروژه در دماوند گیلاوند واقع شده است. آرشیتکت این ویلا مهندس ابراهیم دانش منفرد می باشد که طراحی و انتخاب متریال از قبیل پارکت چوبی را هوشمندانه انجام داده است. پارکت به کار رفته در این پروژه محصول کمپانی بوئن (Boen) آلمان می باشد که گونه ی آن بلوط و فرمت آن دولایه و از نوع پرستیژ (prestige) می باشد.

پارکت چوبی بلوط

رنگ پارکت زیبایی خاص و منحصر به فردی را به محیط این ویلا بخشیده است. گرمایی که چوب بلوط به محیط القا می نماید به ساکنین آرامش دلپذیری را به وجود می آورد. رنگ زرد متمایل به اًکر این گونه از چوب به نحوی می باشد که با هر نوع دکوراسیونی هماهنگی و تطابق دارد. در مکان هایی که از پارکت بلوط استفاده می شود می توان از مبلمان و سبک مدرن استفاده نمود. مبلمان چوبی مدرن با کاناپه های بزرگ و راحت با پایه های چوبی به سبک مدرن زیبایی فوق العاده ای را به محیط می بخشد. استفاده از فرش و قالیچه هایی به سبک مدرن بر روی پارکت بلوط به طرز جالبی خود نمایی می کند. برای یکپارچگی سطوح کف در بخش های مختلف خانه می توان از کفپوش بلوط در آشپزخانه استفاده نمود. برخی بر این تصور هستند که استفاده از پارکت در آشپزخانه امکان پذیر نیست اما این تصور کاملا غلطی می باشد زیرا با رعایت برخی نکات و نگهداری منظم و با دقت می توان از زیبایی این کفپوش فوق العاده در آشپزخانه نیز بهره برد. 

پارکت چوبی، پارکت

پارکت چوبی در پروژه ی گیلاوند دماوند

ابعاد پارکت بلوط این پروژه 590 *70*10 میلی متر در متراژ 150 متر مربع است. همانطور که در بالا ذکر کردیم پارکت با انواع دکوراسیون همخوانی دارد. استفاده از مبلمان و تزئینات داخلی کلاسیک نیز با کفپوش چوبی منجر به زیبایی و جذابیت فوق العاده ای خواهد شد. همانطور که در تصاویر مربوط به پروژه مشاهده می کنید آنچنان گرمی و زیبایی فوق العاده ای را به ویلا، خانه و آپارتمان خواهد بخشید که حتی با مبلمان و وسائل اندک جلوه ی بسیار جذابی را به وجود خواهد آورد.

شرکت پارس آرای کوهستان تامین کننده و مجری بهترین، معتبرترین و قدیمی ترین برندهای جهانی بوئن و باورک می باشد که با تنوع در رنگ، طرح و گونه خود را از دیگر برندها متمایز نموده است. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه اجرا و ارائه خدمات پس از فروش می باشد که کمتر مجموعه ای چنین پکیج فوق العاده ای را عرضه می دارد.

هیچ دو قطعه ی چوبی در دنیا شبیه به یکدیگر نیست و این امر از خواص اعجاب انگیز این متریال می باشد. حتی از یک درخت واحد دو قطعه ی بریده شده از لحاظ طرح، گره و رگه شبیه به یکدیگر نیست و همین امر آن را از دیگر متریال های کاربردی و تزئینی در صنایع ساختمان و مبلمان متمایز ساخته است.

محبوبیت کفپوش چوبی از گذشته تا به امروز در میان مردم وجود داشته است. انسان ذاتا و به طور فطری به طبیعت گرایش دارد و با آن به آرامشی وصف ناپذیر خواهد رسید. استفاده از چوب به عنوان کفپوش و در نتیجه قدم گذاشتن و لمس آن، حس آرامشی را به انسان منتقل می کند که با هیچ ماده ی دیگری قابل قیاس نخواهد بود.

کفپوش چوبی، پارکت

امروزه استفاده از مواد و مصالح مصنوعی و شیمیایی بسیار متداول گشته است. با رشد جمعیت و نیاز بیشتر انسان به محصولات و خدمات، استفاده از مواد شیمیایی و مصنوعی به شدت گسترش یافته است. مضرات و آسیب های استفاده مواد مصنوعی تا به امروز بر همگان آشکار و واضح است. با توجه به موارد مذکور تمایل و علاقه ی افراد به استفاده و کاربرد مواد طبیعی به طور خاصی افزایش یافته است. چوب طبیعی جدا از زیبایی و کیفیت و دوام بسیار بالای آن به دلیل عدم استفاده از مواد شیمیایی برای سلامتی انسان هیچ گونه ضرری ندارد. امروزه با وجود امواج و مواد غذایی آلوده سرطان و بسیاری از بیماری ها شایع گشته است بنابراین توصیه می شود تا جایی که امکان دارد استفاده از مواد شیمیایی و غیر طبیعی اجتناب گردد. پارکت پارس آرای کوهستان از بهترین چوب های دنیا تهیه می شوند و بدون استفاده از هیچ گونه مواد شیمیایی می باشند که هیچ گونه ضرر و زیانی برای انسان و سلامتی نخواهند داشت.

برای کسب اطلاعات دقیق تر و جامع تر می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه 7-22631405-021 تماس حاصل بفرمایید. همچنین شورووم همیشگی این مجموعه واقع در دفتر مرکزی همواره میزبان مشتریان محترم خواهدبود. وب سایت و صفحه ی اینستاگرام پارس آرای کوهستان یاری کننده ی شما عزیزان در تصمیم گیری مناسب و موثر خواهد بود.

 
پارکت چوبی بوئن

 

پارکت بوئن

 

پارکت آلمانی بوئن

 

پارکت چوبی آلمانی