s
پارکت در ساختمان های دارای گرمایش از کف
تعداد بازدید: 822تعداد نظرات: 0
1397/10/05 - 14:50

پارکت در ساختمان های دارای گرمایش از کف

نحوه ی نصب پارکت به صورت استفاده از فوم و یا استفاده از چسب می باشد که ترجیحا در مکان هایی که دارای گرمایش از کف می باشد توصیه می شود از چسب برالی نصب پارکت چوبی استفاده شود. شرکت پارس آرای کوهستان سعی دارد با آشنایی هر چه بیشتر شما با پارکت انتخاب را برایتان آسان تر نمایید بنابراین به شما توصیه می کنیم مطالب و فیلم های مرتبط با پارکت را دنبال نمایید.

پارکت از قطعات چوب طبیعی در کنار یکدیگر تشکیل شده است که در مقایسه با دیگر متریال های مورد استفاده برای پوشش کف از مزیت های بیشماری برخوردار می باشد. پارکت تمام چوب دارای گرمای دلچسبی می باشد که راه رفتن بر روی آن لذت وصف ناپذیری را برای ساکنین مهیا می سازد. امروزه به دلیل رشد آگاهی مردم و شناخت بهتر چوب طبیعی و فواید آن، استفاده و کاربرد پارکت در مقایسه با کفپوش های دیگر به شدت افزایش یافته و طرفداران و علاقه مندان به این کفپوش طبیعی به طور فزاینده ای وسعت یافته است.

گونه های مختلف چوب به عنوان پارکت مورد استفاده قرار می گیرد که همین امر زیبایی و جذابیت آن را افزایش می دهد. وجود تنوع در طرح و رگه های چوب به طوریکه هیچ دو قطعه و یا حتی هیچ سانتی از چوب طبیعی شبیه به هم نیستند از ویژگی های منحصر به فرد پارکت طبیعی می باشد. هر گونه از چوب طبیعی دارای رنگ و طرح متفاوت و خاص می باشد که باعث شده است قدرت انتخاب افراد افزایش یابد. پارکت تنها کفپوشی می باشد که با هر دکوراسیونی قابل هماهنگی خواهد بود. زیبایی و ارزش دکوراسیون مدرن با مبلمان و وسایل مدرن بر روی پارکت چوبی دو چندان خواهد شد همچنین چیدمان کلاسیک با مبلمان چوبی و فرش های دستباف ایرانی بر روی پارکت چوبی طبیعی چنان زیبایی وصف ناپذیری را به محیط می بخشد که هر بیننده ای را مسحور خود می نماید.

نصب پارکت با فوم یا چسب؟

هر ساختمانی به نوعی متفاوت فضای داخلی خود را گرم می نماید. سیستم گرمایشی برخی ساختمان های مسکونی و یا اداری از نوع گرمایش از کف می باشد. برای ساختمان هایی که دارای گرمایش از کف می باشد ترجیحا توصیه می شود برای نصب پارکت چوبی از چسب استفاده گردد. پارس آرای کوهستان دارای پروژه های بسیار متعددی می باشد که هم با استفاده از فوم و هم با استفاده از چسب نصب شده اند. استفاده از فوم برای نصب پارکت چوبی نیز دارای طرفداران بسیاری می باشد. کارشناسان ومهندسین فنی پارس آرای کوهستان با توجه به تجربه طولانی مدت و همچنین شناخت و آگاهی کامل از چوب های طبیعی صنعت ساختمان با ارائه نظرات و پیشنهادات کارشناسی و فنی در خصوص چگونگی و نحوه ی نصب به مشتریان و علاقه مندان به چوب طبیعی کمک شایانی می نمایند.  

یکی از ویژگی های منحصر به فرد مجموعه ی پارس آرای کوهستان ارائه خدمات اجرایی و خدمات پس از فروش می باشد که در کنار عرضه چوب های تخصصی صنعت ساختمان، آن را مبدل به مجموعه ای کامل نموده است که هر گونه تقاضایی از سوی مشتریان را تامین می نماید.

 پارکت از چه نوع چوبی ساخته می شود؟

پارکت از بهترین و با کیفیت ترین چوب های هاردوود و پهن برگ ساخته می شود که یکی از گونه هایی که بسیار مناسب برای کفپوش چوبی می باشد چوب بلوط یا oak می باشد. همچنین برخی چوب های سوزنی فرآوری شده نیز امرزوه به عنوان پارکت مورد استفاده قرار می گیرد.

جاتوبا یا گیلاس برزیلی

چوب جاتوبا یکی دیگر از چوب های رایج در پارکت است که نام رایج و متداول آنBrazilian Cherry یا گیلاس برزیلی می باشد و نام علمی آن  Hymenaea courbaril است. توزیع این گونه در امریکای مرکزی، مکزیک جنوبی و برخی مناطق امریکای شمالی و امریکای جنوبی و همچنین هند غربی یا حوزه کارائیب می باشد. به طور میانگین طول جاتوبا 100 تا 130 فوت که معادل 30 تا 40 متر و قطر تنه 2 تا 4 فوت که معادل 0.6 تا 1.2 متر می باشد. رنگ و ظاهر چوب جاتوبا یا گیلاس برزیلی قهوه ای نارنجی رنگ روشن تا قهوه ای قرمز رنگ تیره می باشد و رگه های آن به صورت در هم پیچیده که دارای درخشندگی طبیعی و فوق العاده جذابی می باشد.

پارس آرای کوهستان دارای نمایندگی بزرگترین و معتبرترین برندهای جهانی باورک سوئیس و بوئن آلمان می باشد که با سابقه طولانی مدیران مجموعه و تیم توانمند خود توانسته اند گامی بزرگ در استفاده و کاربرد چوب طبیعی در زندگی روزمره برداشته است. برای کسب اطلاعات دقیق تر پیرامون محصولات و نحوه ی ارائه خدمات این مجموعه از بخش های مختلف وبسایت و صفحه اینستاگرام بازدید به عمل آورید و یا با کارشناسان فروش زبده ی پارس آرای کوهستان 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید.