s
پارس آرای در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 97
تعداد بازدید: 1084تعداد نظرات: 0
1397/05/18 - 10:44

پارس آرای در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 97

شرکت پارس آرای کوهستان با حضور خود در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان برگی زرین در تاریخ فعالیت خود رقم زد و با ارائه محصولات متنوع خود نظیر پارکت چوبی، نما چوب، دکینگ، سازه های تمام چوب و مبلمان شهری با افتخار میزبان طراحان و مهندسان این عرصه بود .

برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان سالانه در تهران میزبان عموم مردم و مهندسین عزیز بوده است در مرداد ماه سال 1397 برگزار کننده این نمایشگاه بود که با استقبال بازدیدکنندگان زیادی مواجه شد. هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در تاریخ 15 الی 18 مرداد ماه به مدت چهار روز با حضور مشارکت کنندگان بسیاری برگزار گردید مهم ترین هدف نمایشگاه، اجرا و ساماندهی غرفه ها و فراهم نمودن شرایط و بسترهای مناسب برای معرفی محصولات شرکت ها به مهندسین محترم می باشد.

امسال غرفه پارس آرای کوهستان در زمینه چیدمان داخلی و خارجی تغییرات عمده ای را صورت داده است در بخش داخلی مجموعه محصولات مبلمان شهری که تولید شده توسط برند آرا می باشد را به نمایش گذاشته است و در بخش خارجی غرفه با ایده ای متفاوت و نو دیدگان بازدیدکنندگان نمایشگاه را به خود خیره نمود. در ادامه نقطه نظرات مدیر بخش تبلیغات پارس آرای کوهستان را در رابطه با نمایشگاه امسال خواهیم خواند.

آقای مهدی گیلوا مدیر تبلیغات پارس آرای کوهستان در خصوص حضور در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان 1397 عنوان نمودند :" نهایت تلاشمون را کردیم تا غرفه ی متفاوت و منحصر به فردی را در این نمایشگاه ارائه دهیم. با توجه به پیچیدگی و طرح خاص غرفه ساعات بسیار زیادی را قبل از شروع نمایشگاه صرف ساخت و تزئین آن اختصاص دادیم. طرح نمایشگاه امسال برگرفته از یک رادیو قدیمی بود به طوری که صدای رادیو در فضای غرفه طنین انداز بود. گوینده ی رادیو از سابقه ی درخشان و موفقیت های مستمر پارس آرای کوهستان صحبت نمود و مصاحبه ای با مدیران این مجموعه انجام گرفت. طراحی غرفه از شیوه هایی نوین و مدرن تبلیغات برگرفته شده و با ایجاد فضایی جدید سایر رقبا را ترغیب به نوآوری در طراحی غرفه نموده است. با توجه به اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه ساختمان غرفه ی پارس آرای کوهستان جزو 35 غرفه ی برتر نمایشگاه و در همایش پایانی آن امیدواریم غرفه ما به مقام برتر نائل آید و در پایان نیز از تمامی همکاران دپارتمان طراحی، مهندسی و نصب که برای ساخت غرفه تلاش نمودند کمال تشکر را داریم و امید است شاهد موفقیت های روز افزون شرکت پارس آرای کوهستان در عرصه های آتی باشیم و تشکر ویژه از مدیریت عامل محترم شرکت پارس آرای کوهستان که شخصا در ساخت غرفه نظارت فرمودند کمال سپاسگزاری را داریم."

امیدواریم روند حضور شرکت در عرصه های گوناگون نمایشگاهی تداوم داشته و شرکت پارس آرای کوهستان با حضوری پررنگ تر و ارائه محصولات مدرن تر و جدید تر در شکوفایی هر چه تمام تر نمایشگاه های مختلف صنعت ساختمان نقش عمده ای را ایفا نماید.

در صورت عدم موفقیت از بازید در هجدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سال 1397 کافی است با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه پارس آرای کوهستان واقع در دفتر مرکزی از محصولات این شرکت دیدن نمایید و یا با کارشناسان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید.