s
هیجان انگیز ترین خرید زندگیتان را با خرید پارکت چوبی تجربه کنید!
تعداد بازدید: 524تعداد نظرات: 0
1398/07/16 - 14:59

هیجان انگیز ترین خرید زندگیتان را با خرید پارکت چوبی تجربه کنید!

پارکت چوبی یکی از انواع کفپوش در مارکت است که در دسته محصولات چوبی قرار می گیرد. با خرید پارکت چوبی این اطمینان را به شما می دهیم که در زمان کوتاه به دلیل نصب آسان آن خانه تان را مزین نمایید. اگر به دنبال کفپوش های با کیفیت در رنگ، ابعاد و طرح های مختلف هستید پیشنهاد ما به شما بازید از شوروم پارس آرای کوهستان می باشد.

چوب، ماده ای است که به فراوانی در طبیعت و مناطق مختلف کره زمین وجود دارد و از جمله مواردی است که از دورترین زمان ها تا به امروز مورد استفاده ی بشر بوده و انسان ها همواره بخش مهم یا لااقل قسمتی از نیازهای مصرفی خود را از طریق این ماده که انواع و اقسام مختلف و گوناگونی دارد، تامین نموده اند ضمن آن که چوب عرصه ای مناسب برای بروز ذوق، استعداد، هنر و خلاقیت صنعتگران و هنرمندان به صورت مختلف بوده است.

پارکت چوبی پارس آرای کوهستان

دلایل استفاده از انواع مختلف پارکت چوبی به عنوان کفپوش ساختمان

شاید یکی از مهمترین تزئینات داخلی یک ساختمان، کفپوش است. به غیر از چوب می توان از سایر مصالح موجود در بازار نیز برای ساخت و نصب آنها استفاده نمود ولی استفاده از چوب علاوه بر ایجاد محیطی زیبا و گرم، در تبادلات گرمایی و سرمایی و رطوبتی خانه نیز به دلیل ویژگی های فیزیکی و مکانیکی چوب تاثیر بهینه ای دارد.

کفپوش ساختمان در تزئینات داخلی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

در واقع کفپوش ساختمان سطح اصلی مورد استفاده در ساختمان است و اشیاء تزئینی قرار گرفته بر روی کف نیز باید همخوانی زیادی با یکدیگر داشته باشند. پارکت چوبی به دلیل هماهنگی و هارمونی بیشتر با مبلمان داخل منزل یکی از مناسب ترین گزینه ها برای تزئینات داخلی است. در خانه های تمام چوب نیز برای پوشش کف می توان از پارکت چوبی استفاده نمود به دلیل ایجاد هارمونی و گرمابخشی به محیط اکثر سازنده های خانه چوبی از پارکت برای پوشش کف استفاده می نمایند.

اصطحکاک کف مهم ترین مساله ایمنی است. کف (در هر دو حالت خشک و مرطوب) باید یک جای پای سفت برای استفاده افراد فراهم نماید. خصوصیات اصطحکاکی خوب و موثر، احتمال سرخوردن را کاهش می دهد. اگرچه این مساله برای همه کاربران مهم است، اما برای سالمندان، ناتوانان، کم بینایان یا نابینایان یا کسانی که اشیایی را نیز با خود حمل می کنند اهمیت بیشتری دارد.

                                                 

آنچه باید درباره درخت شاه بلوط هندی بدانید!

HORSE-CHESTNUT

.Aesculus spp

Hippocastaneaceae

درخت : انواع مختلف شاه بلوط هندی در مناطق گرم تر نواحی معتدله شمالی یافت می شوند ولی همه آنها از لحاظ تجاری دارای اهمیت کمی هستند. شاه بلوط اروپایی به عنوان درختی زینتی به طور گسترده در اروپا پرورش داده می شود ، اغلب دارای تنه کوتاهی است و شاخه ها از قسمت پایین درخت رشد کرده اند . شاه بلوط آمریکایی که به عنوان Buckeye شناخته می شوند ، در مناطق مرکزی و آتلانتیک می روید و سایر گونه ها در هند و ژاپن یافت می شوند.

چوب : شاه بلوط هندی سبک وزن ، ریز بافت و کرم تا سفید رنگ است. اگرچه همیشه راست تار است ولی خصوصا در درختان پیر و کج و معوج تارهای ممکن است نا منظم باشند. از نظر خصوصیات بسیار به صنوبر یا تبریزی شباهت دارد و قدری سنگین تر است.

ویژگیهای فنی : شاه بلوط هندی به خوبی خشک می شود ، فقط قدری همکشیدگی دارد و پس از خشک شدن جهت استفاده چوب با ثباتی است. به راحتی می توان با آن کارکرد ولی در صورتی که ابزار تیز نباشد ، به خوبی پرداخت نمی شود. نسبتا چوبی است ضعیف، نرم و احتمال ترد بودن آن وجود دارد . در برابر حمله قارچها دوام کمی داشته ولی با مواد حفاظتی می توان به راحتی آن را تیمار کرد.

کاربردها : شاه بلوط هندی با داشتن چوبی ساده و استحکام کم برای برخی مصارف عمومی به کار می رود، اگر چه منابع آن محدود است و گاهی کیفیت نا مطلوب و پایینی دارد. آن را به فرم تخته های اره شده در می آورند و برای مواردی مثل دسته برس و ابزار آشپزخانه استفاده می کنند. اغلب با پهن برگان مشابه قابل مقایسه است و برای ساخت جعبه های سبک وزن و صندقهای نگهداری ظروف مناسب است. در صورتی که راست تار باشد، برای الگوهای مهندسی ریخته گری به کار می رود.

شرکت پارس آرای کوهستان با برخورداری از سالها تجربه در تامین و اجرای پارکت چوبی و چوب های طبیعی صنعت ساختمان دارای رزومه درخشانی از بزرگترین پروژه های اجرا شده در ایران می باشد. عرضه محصول با کیفیت در کنار طراحی و اجرای تخصصی توسط مهندسین و تکنسین های توانمند از آیتم های کلید ی موفقیت این مجموعه در عرصه چوب های طبیعی می باشد. برای کسب اطلاعات جامع و کامل تر می توانید از همایش ها، سمینارها، سمپوزیوم و نمایشگاه های برگزار شده توسط این شرکت بازدید به عمل آورید و یا با کارشناسان فروش (7-22631405-021) تماس حاصل نمایید همچنین با عضویت در صفحات اینستاگرام (parsaraykoohestan) و کانال تلگرام (https://t.me/parsaraykoohestan) این مجموعه می توانید با محصولات، پروژه ها، عملکرد و دنیای جذاب چوب پارس آرای کوهستان آشنا شوید.

خرید پارکت چوبی در پارس آرای کوهستان