s
همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی
تعداد بازدید: 1001تعداد نظرات: 0
1397/12/06 - 16:57

همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی

پارس آرای کوهستان به عنوان تامین کننده چوب های تخصصی صنعت ساختمان و تولید کننده مبلمان و المان های شهری در همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی حضور به هم رسانید و محصولات متنوع خود را عرضه نمود.

همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی 9 بهمن ماه 1397 در بوستان گفتگو مکان همیشگی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران آغاز شد و تا 11 بهمن ماه ادامه داشت.

به گزارش خبرنگاران پیروز حناچی شهردار تهران، عبدالرضا گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران وهمچنین رئیس همایش و محمد طاهری رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران و محمد سالاری رئیس کمسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران و فرزانه صادق مالواجرد معاون شهرسازی و معماری حضور داشتند.

افزون بر افراد مذکور، شهرداران مناطق، معاونین شهرسازی و معماری مناطق، اعضای کمیته نما شهرداری مناطق تهران، معاونت شهرسازی، سازمان نوسازی شهر تهران، مدیران سازمان نظام مهندسی و اعضای آن و همچنین جمعی از معماران و سازندگان و همچنین تولید کنندگان و تامین کنندگان مصالح نما در نمایشگاه حضور داشتند.

اگر بخواهیم اهداف اصلی این همایش را عنوان نماییم باید این گونه بگوییم که این نمایشگاه با هدف آسیب شناسی نمای ساختمان، معرفی مصالح مختلف و متنوع نما که متناسب با الگوی بومی شهرها است، معرفی و ارائه مصالح ساختمانی استاندارد، معرفی نماهای برتر، توجیه منطقی مردم برای درخواست از سازندگان به منظور استفاده از نماهای الگو و معرفی نماهای الگو که متناسب با فرهنگ شهرها است برگزار شده است.

آسیب شناسی نمای ساختمان از حیث جزئیات اجرایی، چگونگی نگهداری نما، ضوابط و قوانین نظارت در طراحی و ساخت، تاثیر نما در بهینه سازی مصرف انرژی و همچنین در زمینه ی رعایت ایمنی تاکید بر ضرورت های اجرایی نما از مواردی است که در این همایش مورد بررسی قرار می گیرد. در این همایش سه موضوع شاخص و با اهمیت مورد بررسی قرار می گیرد که شامل روش های جدید اجرای نما از دیدگاه انرژی و دوام، آشنایی با مصالح استاندارد و همچنین آشنایی با مصالح نوین در نمای ساختمان می شود.

همایش نما با محوریت مصالح و جزئیات اجرایی با سه پنل تخصصی برگزار می شود. پنل اول با موضوع مصالح در نما با موضوعیت مصالح نوین برای اجرا در نما و روش های جدید برای اجرا از حیث انرژی و دوام و همچنین بررسی مصالح استاندارد برگزار می شود. پنل دوم به بخش جزئیات اجرایی اتصال پرداخته می شود و پنل سوم با عنوان معماری خوب با موضوعیت معماری خوب و نمای با کیفیت در خصوص رنگ نما و آسیب شناسی آن از منظر معماری و هویت نما مورد بررسی قرار می گیرد. در این همایش کارگاه های آموزشی نیز برگزار شد که پیرامون مواردی از قبیل استانداردسازی اجرای آجر و بهره وری انرژی بوده است. از دیگر موارد کارگاه آموزشی در حیطه ی هنر مهندسی معماری، یکپارچه سازی فرایند طراحی، محاسبات ساخت در سازه ارائه شده است.

پارس آرای کوهستان عرضه کننده چوب های تخصصی صنعت ساختمان در زمینه های نما، پارکت، دکینگ، سازه های تمام چوب و تولید کننده ی مبلمان و المان شهری در این نمایشگاه حضور یافت و محصولات متنوع خود را به نمایش برای عموم گذاشت.

برای کسب اطلاعات دقیق تر در خصوص محصولات و نحوه ی فعالیت این مجموعه با کارشناسان فروش تماس حاصل نماید و از شورووم این مجموعه واقع در دفتر مرکزی بازدید به عمل آورید. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این مجموعه علاوه بر محصولات بسیار با کیفیت و منحصر به فرد، ارائه خدمات اجرایی و پس از فروش می باشد که برخورداری از این ویژگی آن را از دیگر رقبا متمایز ساخته است. خدمات پس از فروش و همراهی این مجموعه پس از اتمام قرارداد، یکی از نقاط قوت این مجموعه محسوب می شود.