s
نمای چوب در ساختمان های تهران
تعداد بازدید: 668تعداد نظرات: 0
1397/08/21 - 12:08

نمای چوب در ساختمان های تهران

نمای چوب پروژه ی یوسف آباد خیابان مدبر به عنوان نمای برتر در منطقه ی یوسف آباد انتخاب گردید. زیبایی طرح و نوع چوب و جذابیت در اجرا، آن را مبدل به ساختمانی متمایز و منحصر به فرد نموده است. چوب ترمو به کار رفته در پنجره و نمای این پروژه دارای جدابیت فوق العاده ای را به وجود آورده است.

شرکت پارس آرای کوهستان تامین کننده چوب های تخصصی صنعت ساختمان مجری نمای هزاران پروژه در اقصی نقاط ایران می باشد. یکی از پروژه های ماندگار این مجموعه که اخیرا به اتمام رسیده است (سال 1396) و در منطقه به عنوان برترین نما برگزیده شده است پروژه ی مسکونی یوسف آباد واقع در خیابان مدبر می باشد که کارفرمای آن مهندس امید ابوالحسنی و آرشیتکت آن مهندس احسان مالکی مدیر عامل و سرپرست تیم طراحی شرکت معماری و مهندسین مشاور آتی زیست می باشد.

نمای چوب در یوسف آباد تهران

چوب به کار رفته در این پروژه زیبایی منحصر به فردی را به ساختمان و حتی محیط اطراف خود بخشیده است. نمای چوب تشکیل شده در این ساختمان به گونه ای در منطقه خودنمایی می کند که هر فردی را به خود جذب می نماید. در این پروژه چوب ترمو در مقاطع و پروفیل های متنوع به منظور مزین کردن نمای این ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است. پیشانی نما و همچنین پنجره های این ساختمان با چوب پوشش داده شده است. همچنین در برخی بخش های این ساختمان چوب به صورت لوور (Louver) اجرا گردیده است. برای ساخت پنجره های این ساختمان از پروفیل های 42*42 استفاده شده است به طوریکه هر یک از این پروفیل ها به دونیم برش خورده اند و مورد استفاده قرار گرفته اند. چوب به کار رفته در پنجره های این ساختمان 1000 متر طول و نوع پروفیل آن D4 می باشد. نمای چوب این ساختمان مسکونی با استفاده از چوب های 140*42 میلی متر ترموود با نوع پروفیل D4 به صورت عمودی در فواصل معین اجرا گردیده است که ظاهری زیبا به نمای ساختمان بخشیده است قابل ذکر است متراژ چوب آن 850 متر طول می باشد. در دیگر بخش نمای این پروژه چوب ترمو 115*20 میلی متر و 140*20 میلی متر که نوع پروفیل آن D4 می باشد با نظارت مهندسین مجرب و گروه نصب توانمند این مجموعه نصب و اجرا گردیده است. متراژ چوب به کار رفته در این بخش های پروژه 120 مترمربع می باشد. تصاویر این پروژه در اختیار علاقه مندان قرار گرفته است.

چوب ترموود نما

نمای چوب با گونه های مختلف

 نمای چوب امروزه یکی از زیباترین و جذاب ترین شیوه های پوشش دادن ساختمان های مسکونی، تجاری، اداری، مجتمع های تفریحی و اماکن عمومی می باشد. در نمای ساختمان امکان استفاده از چوب ها با گونه های مختلف و فرآوری های متفاوت وجود دارد چوب هایی از قبیل آکویا که یکی از مقاوم ترین متریال های امروزه در دنیا می باشد که از گونه ی رادیاتا پاین با فرآوری استیلیشن به بازار عرضه می گردد. همچنین  چوب های اشباع که دارای مقاوت در برابر شرایط اقلیمی متفاوت هستند نیز انتخاب مناسبی می باشد. چوب ترمو که در میان سازندگان، مهندسین و آرشیتکت ها دارای محبوبیت بی نظیری می باشد نیز از گزینه های پرطرفدار و جذاب برای کاربرد به عنوان نمای چوب مورد استقبال بی حدی قرار گرفته است. شرکت پارس آرای کوهستان نماینده ی برند معتبر و شناخته شده ی ترموود در ایران می باشد که با سابقه ی مدیران خود در ساخت و ساز و صنعت چوب توانسته است قدمی بزرگ در استفاده از چوب طبیعی در صنعت ساختمان بردارد. این مجموعه دارای تیم توانمندی در دپارتمان های مختلف از تیم طراحی و مهندسی، نصب و اجرا تا بخش فروش و تبلیغات که همگی مجموعه ای قدرتمند را به وجود آورده اند می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات و نوع فعالیت پارس آرای کوهستان می توانید با دپارتمان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل فرمایید و از مشاوره ی کارشناسان و مدیر فروش این مجموعه بهره مند گردید. به یاد داشته باشید مواد طبیعی مانند چوب نه تنها در پیشبرد و ارتقا سطح سلامتی انسان نقش مهمی را ایفا می نماید بلکه ضرری برای محیط زیست و در کل کره زمین نخواهد داشت.

ترموود در نمای ساختمان