s
قیمت ترموود ارزان
تعداد بازدید: 1175تعداد نظرات: 0
1398/03/18 - 09:40

قیمت ترموود ارزان

قیمت ترموود در برابر قیمت هاردوود بسیار ارزان تر است اما بی شک با همان کیفیت ارائه می شود. دوام، طول عمر، مقاومت در برابر حمله حشرات، ثبات ابعادی و رنگ متمایز این متریال را منحصر به فرد نموده است.

آیا ترموود چوب گرانی است؟

قیمت چوب ترمو در مقایسه با بسیاری چوب های هاردوود درختان پهن برگ پایین تر است و این به گونه ای خواهد بود که تمام مالکین و سازندگان با هر بودجه ای امکان خرید آن را خواهند داشت. زیبایی و جذابیتی که این محصول به ساختمان می بخشد باعث می شود طرفداران بسیاری برای پوشش دادن ساختمان و هزاران کاربرد دیگر از آن استفاده نمایند. رنگ ترمووود که قهوه ای تیره است پوشش بیرونی خانه را به طور هیجان انگیزی شکیل می نماید.

ترموود مقاوم در برابر حشرات

از دلایل قیمت ارزان و به صرفه ی چوب ترمو، استفاده نکردن از مواد شیمیایی در فرآوری آن است. آیا می دانید چوب یکی از مواد مورد علاقه ی حشرات است؟ بنابراین با استفاده از آن در فضاهای بیرونی امکان خورده شدن توسط حشرات بسیار خواهد بود. تغییر ساختار چوب اصلاح شده با حرارت به گونه ای است که حشرات آن را دیگر به عنوان ماده خوراکی نمی بینند.

دوام و مقاومت ترموود با چوب درختان پهن برگ رقابت می کند به طوری که سالهای طولانی بدون وارد شدن آسیبی به آنها با مصارف مختلف خواهد بود. همچنین ثبات ابعادی یا عدم تغییر در ابعاد و اندازه ترمووود باعث شده است بدون وجود هیچ نگرانی در مصارف فضای بیرون از آن استفاده نمود. باد کردن، منقبض شدن و تاب برداشتن نواقصی هستند که در صورتی که چوب در معرض هوای آزاد و رطوبت قرار بگیرد دچار آن خواهد شد. اما در اثر حرارت بسیار بالا و تغییر ساختار چوب نواقص مذکور در خصوص ترموود از بین خواهد رفت.

گواهی FSC و PEFC

ترموود پارس آرای کوهستان با برند ترموری از جنگل های پایدار تامین می شود. آیا تا به حال درباره ی جنگل های پایدار شنیده اید؟ در جنگل های پایدار قطع درختان تحت کنترل و مدیریت شده انجام می شود و در ازای قطع هر درخت نهالی کاشته می شود. محصولات این مجموعه دارای گواهی FSC و PEFC است که نشان دهنده ی قطع درختان به صورت مدیریت شده و همچنین تحت کنترل سازمان های غیر دولتی بین المللی است. ین سازمان ها گواهی های FSC و PEFC را صادر می کنند و مدیریت جنگل های پایدار را سازماندهی می نمایند. چوب اصلاح شده با حرارت سالها بدون هیچ مشکلی قابل استفاده است و رنگ و روغن امری الزامی نیست بلکه سلیقه ای است اما در صورت کاربرد آنها منجر به جلوگیری از تغییر رنگ خواهد شد.

اگر بخواهیم کیفیت و طول عمر چوب ترمو را با دیگر مصالح ساختمانی مقایسه کنیم متوجه خواهیم شد که قیمت این محصول از مابقی بسیار کمتر خواهد بود در واقع کیفیت و زیبایی چوب از ارزش بیشتری برخوردار خواهد بود. برای دستیابی به ترموود، چوب در معرض حرارت و فشار قرار داده می شود. در کوره های مخصوص با نظارت دقیق کارشناسان در مدت زمان 24 تا 96 ساعت به طول می انجامد. با توجه به نوع و گونه ی چوب در حرارتی بین 180 تا 230 درجه ی سانتی گراد قرار داده می شود. هنگامی که چوب تحت تاثیر گرمای شدید قرار می گیرد تا مغز آن خشک گردد و تمام رطوبت و صمغ موجود در آن از بین خواهد رفت. به هر میزان که رطوبت کمتر باشد مقاومت آن در مقابل هوای آزاد افزایش خواهد یافت بنابراین ترموود برای کاربردهایی از قبیل نما، دکینگ و مبلمان فضای باز مناسب می شود.

کارشناسان فروش مجموعه پارس آرای کوهستان با تجربه و اطلاعات کافی و لازم در خصوص محصولات یاری گر شما در ارائه راهنمایی های مورد نیاز، انعقاد قرارداد و همچنین ارائه خدمات پس از فروش خواهند بود.