s
روف گاردن، آرامش لحظه های شما
تعداد بازدید: 945تعداد نظرات: 0
1397/08/01 - 09:09

روف گاردن، آرامش لحظه های شما

در شلوغی ها و روزمرگی های این روزها ایجاد فضاهایی برای استراحت با خیالی آسوده غیرممکن نیست. اکثرا در ساخت ساختمان های نوساز و برج های مسکونی از روف گاردن در طراحی استفاده می شود تا ساکنین ساختمان از فضای ایجاد شده در نزدیکی خانه شان استفاده نمایند در این بین استفاده از چوب در ساخت این فضا شما را با طبیعت می آمیزد.

طبق عادت، سری به صفحات پرزرق و برق اینستاگرام می زنم در میان بمباران تصاویر، یک تصویر به خصوص نظرم را جلب می کند : رقص چوب بر روف گاردن برج ها و آپارتمان های مسکونی و تجاری طرح هایی است که این روزها طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است با استقبال خوبی که از این طرح ها شد آرشیتکت ها و مهندسین تصمیم به گسترش ایده هایشان گرفتند و همکاریشان را با انگیزه بیشتری ادامه دادند همکاری که حاصل آن ساخت خانه هایی مجهز به روف گاردن است.

روف گاردن، لذت همراهی با طبیعت

همه ما برای داشتن زندگی راحت تر در خانه ای آرام تر تلاش می کنیم خانه ما معرف شخصیت و هویت ماست و باید برای حفظ اصالت آن از مناسب ترین ها استفاده نماییم امروزه دیگر استفاده از نشانه های سنتی در ساختمان سازی چندان جالب نیست زیرا شهرسازی مدرن اجازه ساخت خانه های نقلی با حیاط های بزرگ را به طراحان نمی دهد همیشه خلاقیت حرف اول را می زند افرادی که خلاقیت و هویت را در هم می آمیزند می توانند بیشترین تاثیر گذاری را داشته باشند چرا که محتوایی آشنا را در قالبی جدید عرضه کرده و با یک تیر دو نشان می زنند درست مانند طراحانی که برای اولین با ایده ایجاد روف گاردن به ذهنشان خطور کرد.

یکی از مهم ترین بخش های ساخت و نهایی نمودن پروژه این است که شرکت های تامین کننده کالا بتوانند اعتماد مشتری را به دست آورند و به خوبی آن را حفظ کنند چرا که یک گروه حرفه ای به خوبی می داند که مبنای کار، صداقت و اعتماد است. برای اینکه به راحتی بتوانید گروهی حرفه ای را از غیر تشخیص دهید کافی است نگاهی به کارنامه کاری اش بیندازید در این صورت می توانید بدون داشتن دغدغه زیبایی، کیفیت و نتیجه نهایی تنها به زیباتر شدن ساختمان خود بیاندیشید.

روف گاردن راه حلی برای کاهش آلودگی

این روزها آلودگی هوای تهران به حد اضطرار رسیده است فکرش را بکنید کودکان ما با اولین نفس هایشان روی زمین ریه هایشان را با چه هوایی پر می کنند چرا هر روز که پا در خیابان می گذاریم این قدر مردم اعصاب شان خرد است؟ بد نیست هر از گاهی این سوالات را از خود بپرسیم. برویم سر اصل مطلب انرژی های سبز و معماری پایدار یکی از راه حل هایی است که برای حل این مشکلات توصیه می شود. با توجه به سبک طراحی و مساحت فضایی که در اختیار دارید می توانید زیبایی هایی را برای خود ایجاد نمایید که در اوقات فراغت از حضور در آن لذت ببرید برای تماشای این همه زیبایی که قرار است به محل زندگی شما قدم بگذارد حتما فضایی برای نشستن و گردهمایی نیز لازم است به شما پیشنهاد می کنیم استفاده از چوب را در طراحی فضای سبز آپارتمانتان فراموش نکنید چوب حس طراوت و تازگی را به اهالی و ساکنین ساختمان منتقل می نماید انتخاب این که می خواهید به چه شکلی این کار را انجام دهید با شماست.

 

 

 

 

تصور داشتن چنین فضای سبز زیبایی هیجان انگیز نیست؟ همه انسان ها از قدم زدن در میان گیاهان و فضای سبز لذت میبرند بنابراین به شما پیشنهاد می کنیم ایده های تغییر محوطه و فضای سبز آپارتمان را در اولین جلسه عمومی ساختمان مطرح و همسایگان را در این راه با خود همراه کنید. شرکت پارس آرای کوهستان یکی از معتبرترین تامین کنندگان چوب های تخصصی صنعت ساختمان می باشد که تاکنون بیش از صد ها پروژه روف گاردن را در تهران و سراسر ایران اجرا نموده است که با رضایت کامل مشتریان محترم مواجه شده است بنابراین بازدید از نمونه کارهای اجرا شده توسط این شرکت را به شما عزیزان توصیه می نماییم.