s
ترموود کف
تعداد بازدید: 763تعداد نظرات: 0
1397/04/02 - 13:55

ترموود کف

ترموود دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی می باشد که برای کاربردهایی از قبیل کفپوش، نمای ساختمان و هزاران کاربرد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات کمپانی ترموری به دو نوع طبقه بندی می شود که شامل Intense و Medium می باشد.

در مقاله ی قبلی در خصوص کمپانی ترموری و ویژگی های منحصر به فرد محصول ترموود آن مواردی را عنوان نمودیم. در اینجا پیرامون پروسه ی اصلاح حرارتی محصول بی نظیر این کمپانی صحبت می نماییم و برخی از پروفیل های این برند را با جزئیات ارائه می دهیم.

در این پروسه تنها با استفاده از حرارت و بخار چوب اصلاح می گردد و مبدل به ترموود می گردد. یکی از موارد بسیار با اهمیت در خصوص این محصول عدم استفاده از مواد شیمیایی در این پروسه می باشد. کمپانی ترموری برای انجام پروسه ترموود از کوره های اصلاح حرارتی با کیفیت صنعتی بسیار بالا استفاده می نماید که در سرتاسر دنیا بی رقیب می باشد. کوره های مورد استفاده در ترموری بسیار دقیق و حساب شده با استفاده از کامپیوتر نظارت و کنترل می شوند. در کارخانه ی ترموری چوب به دو صورت مورد اصلاح حرارتی قرار می گیرد:

  1. اصلاح حرارتی متوسط (اوج دما تا 190 درجه ی سانتی گراد می باشد) یا Medium
  2. اصلاح حرارتی شدید (اوج دما تا 215 درجه ی سانتی گراد می باشد) یا Intense

یکی از محصولات ترموری کفپوش فضای بیرون یا دکینگ می باشد که دوام و استحکام خود را با استفاده از ترموود Intense به دست آورده است. این نوع از کفپوش فضای بیرونی دوستدار محیط زیست می باشد و هیچ گونه ضرر و زیانی برای محیط مورد استفاده و کره زمین نخواهد داشت زیرا جایگزین بسیار مناسبی برای چوب های سخت استوایی و همچنین چوب های اشباع می باشد. اصلاح حرارتی چوب به طور قابل ملاحظه ای مقاومت چوب را در مقابل کپک و پوسیدگی افزایش می دهد.

ترموود کف مناسب برای فضای بیرونی و داخلی ساختمان

چوب ترمو کف محصول برند ترموری در ابعاد و پروفیل های مختلفی وجود دارد که می توان در سیستم های متفاوت نصب یا به صورت آشکار یا پنهان مورد استفاده قرار داد. ترموری اش در پروفیل و ابعاد مختلف وجود دارد که دارای دوام کلاس 1 می باشد. پروفیل های D3,1، D4 sg، D4 برای کف موجود می باشد که دارای استقامتی بی نظیر می باشد که دارای ابعاد 95*20 میلی متر است. ابعاد دیگر پروفیل های ترموود مورد استفاده در کف 112*20 میلی متر با نوع پروفیل برای کف موجود است که دارای استقامتی بی نظیر و دارای ابعاد 95*20 میلی متر می باشد. ابعاد دیگر پروفیل های ترموود مورد استفاده در کف 112*20 میلی متر با نوع پروفیل D3,1، D4 sg و D4,1 می باشد. ترمو اش به ابعاد 118*20 میلی متر در پروفیل D45j می باشد.

ابعاد دیگر 132*20 میلی متر با نوع پروفیل D3,1، D4 sg2، D4 می باشد. ابعاد 150*20 میلی متر نیز در پروفیل های D4، D4 sg2، D38 می باشد. ابعاد 132*20 میلی متر در پروفیل های D38 و D3,2 می باشد. ترمو اش باز هم در ابعاد 90*26 میلی متر در پروفیل های D22 و D4 وجود دارد که تمامی آن ها از لحاظ دوام در طبقه بندی و کلاس 1 قرار خواهد گرفت. ابعاد 115*26 میلی متر نیز با پروفیل های D3, 4 و D33 وجود دارد. در ابعاد 130*26 میلی متر نیز در پروفیل های D22 و D3,4 وجود دارد و در نهایت ترمو اش در ابعاد 160*26 میلی متر در پروفیل D4 و D3,4 وجود دارد. یکی از نکات حائز اهمیت در خصوص ترموود کف این موضوع می باشد که به منظور یکپارچگی در نصب و تمیز بودن ظاهر دکینگ تمامی پروفیل ها در تمامی ابعاد از کلیک دو سر یا End –matching برخوردار می باشد و همین امر منجر به زیبایی و یک دستی ظاهر دکینگ در هنگام نصب می گردد.

پارس آرای کوهستان با اخذ نمایندگی برندهای معتبر دنیا از قبیل ترموری، یکی از تامین کننده های برتر ترموود در ایران می باشد. پروژه های موفق تجاری و مسکونی بیشماری که این مجموعه با موفقیت به اتمام رسانده است گویای حسن اعتبار و کیفیت بالای محصولات و خدمات این مجموعه می باشد. برای اطلاع از محصولات و خدمات پارس آرای کوهستان می توانید از شورووم دفتر مرکزی این مجموعه بازدید به عمل آورید و یا با کارشناسان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل بفرمایید.