s
ترموود در نما
تعداد بازدید: 1136تعداد نظرات: 0
1397/05/07 - 09:53

ترموود در نما

مزیت ها و فواید استفاده از ترموود در کاربردهای بسیاری غیر قابل انکار می باشد. امکان استفاده از این چوب در تمامی شرایط جوی آن را مبدل به متریالی فوق العاده فراگیر نموده است. پارس آرای کوهستان متخصص در زمینه ی تامین و اجرای ترموود در ایران می باشد.

ترموود از جمله متریال هایی می باشد که در آب و هوای متفاوت از قبیل گرم و خشک، معتدل، مدیترانه ای و مرطوب قابل استفاده می باشد. با توجه به این امر که ایران دارای آب و هوای چهار فصل می باشد بنابراین در تمامی نقاط ایران چوب اصلاح شده با حرارت قابل استفاده می باشد. ترمووود در مقابل تغییرات دمایی و رطوبت واکنشی به میزان چوب های فرآوری نشده نشان نمی دهد. یکی از موارد بسیار با اهمیت که در خصوص ترموود می توان گفت این امر می باشد که این حقیقت به طور صد در صد به اثبات رسیده است که در شرایط جوی متفاوت به خوبی عمل می کند. شرکت پارس آرای کوهستان با برخورداری از سابقه ای درخشان در زمینه ی چوب های تخصصی ساختمان یکی از تامین کننده ها و مجریان مطرح ایران می باشد که هزاران پروژه موفق این مجموعه کارنامه ی ارزشمندی از فعالیت 13 ساله ی مدیران توانمند و تیم کارآزموده ی آنها می باشد. در اینجا به یکی از پروژه های شاخص این شرکت که در آبادان اجرا شده است اشاره می کنیم ترموود در نما کاربردهای بسیاری دارد چرا که دارای مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف می باشد بنابراین یکی از محصولات با کیفیت برای نمای ساختمان ها به حساب می آید.

ترموود نما در آبادان

یکی از پروژه های این مجموعه ساختمان ویلایی در آبادان می باشد که برخی از اطلاعات مربوط به آن را در بخش ذیل عنوان می نماییم.    

این پروژه در آبادان واقع شده و برای نمای آن از ترموود استفاده شده است. در داخل این نما به منظور زیبا سازی فضای داخلی از ترمووود به صورت لوور استفاده گردیده است. چوب ترمو پاین مورد استفاده در نمای ویلا به ابعاد 140*42 میلی متر و همچنین 140*20 میلی متر می باشد که محصول کمپانی ترموری Thermory است. شرکت پارس آرای کوهستان نماینده انحصاری کمپانی ترموری استونی در ایران می باشد که از معتبرترین و شناخته شده ترین برندهای دنیا می باشد. آرشیتکت این ویلا آقای مهندس قربانی می باشد که به صورت بسیار خاص و جذاب طراحی گردیده است. استفاده از ترمووود گرمی ویژه و دلنشینی را به محیط بخشیده که در آن منطقه منحصر به فرد می باشد. چوب ترمو دارای مزایا و ویژگی هایی بی نظیر می باشد که آن را در زمره ی متریال هایی قرار می دهد که بسیار مناسب در صنعت ساخت و ساز می باشد.

ویژگی ترموود، چوب مناسب برای نما

چوب اصلاح شده با حرارت با قرارگیری در معرض حرارت بسیار بالا دچار تغییرات بسیاری می گردد که این تغییرات به طور مختصر شامل موارد زیر می شود : تغییر در تراکم، حجم، وزن، سختی، قدرت خم پذیری، نفوذپذیری آب، میزان رطوبت موجود، مقاومت در برابر آتش، مقاومت در برابر باد کردن و منقبض شدن، میزان عایق پذیری، مقاومت در برابر باران، مقاومت در برابر اشعه ی آفتاب و میزان انرژی مصرفی می باشد. ترمووود در مقابل حشرات و موریانه مقاوم می باشد زیرا در طول پروسه ی فرآوری، ساختار آن به گونه ای تغییر می یابد که حشرات آن را به عنوان ماده خوراکی نمی شناسند. نفوذ پذیری ترموود بسیار کم می باشد بنابراین امکان جذب آب بسیار پایین است بنابراین در مناطقی که دارای آب و هوای مرطوب می باشد استفاده و کاربرد این چوب بسیار مناسب و منطقی می باشد.

مجموعه پارس آرای کوهستان دارنده ی نمایندگی برند Thermory یکی از معتبرترین تولید کننده های ترموود در سطح جهان می باشد. محصولات عرضه شده توسط این مجموعه دارای کیفیت مرغوب و قیمت بسیار مناسب می باشد که پروژه های بسیاری در تهران و شهرستان ها توسط این مجموعه با چوب ترموری اجرا گردیده است. استفاده ی چوب ترمو در کاربردهای بسیاری امکان اجرا خواهد داشت که شامل نما، سونا، گلدان های چوبی، مبلمان فضای باز و صدها کاربرد دیگر از قابلیت این چوب بی نظیر می باشد. برای اطلاع از محصولات و خدمات ارائه شده توسط شرکت پارس آرای کوهستان با دپارتمان فروش 7-22631405-021 تماس حاصل بفرمایید.