s
تحقق رویای بازدید کنندگان در 48 ساعت !
تعداد بازدید: 1464تعداد نظرات: 0
1393/05/24 - 10:57

تحقق رویای بازدید کنندگان در 48 ساعت !

پارس آرای کوهستان با حضور گسترده در نمایشگاه صنعت ساختمان که در مرداد ماه 1393 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید ، محصولات و دست آوردهای جدید خود را در معرض بازدید عموم قرار داد .

پارس آرای کوهستان در نمایشگاه چهاردهم
خانه های چوبی پارس آرای

پارس آرای کوهستان با حضور گسترده در نمایشگاه صنعت ساختمان که در مرداد ماه 1393 در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار گردید ، محصولات و دست آوردهای جدید خود را در معرض بازدید عموم قرار داد .
این شرکت در طول سالهای گذشته همواره تلاش نموده است تا ضمن حفظ تدوام کیفیت و ارائه خدمات معمول خود در زمینه واردات ؛ نصب و اجرای چوبهای تخصصی صنعت ساختمان ؛ همواره نوآوری ها و ایده های جدید را پس از مطالعه کارشناسی و امکان سنجی های متنوع ؛ به جامعه مصرف کننده ارائه نماید .
سازه چوبی عظیم ( Glulam ) ؛ مبلمان شهری و دیگرالمانهای مورد نیاز مانند پایه های روشنائی ؛ جداره های صداگیر و ... ؛ و خانه های چوبی بخشی از این تلاش پارس آرای برای ارائه خدمات مورد نیاز و نوآورانه به جامعه مخاطب است .
پارس آرای همواره بر این اعتقاد بوده است که حضور پایدار در بازار کسب و کار ، نیازمند ایجاد تحول و کسب بصیرت لازم پیرامون نیازهای مشتریان است .
در این نمایشگاه ما یکی از محصولات خود خانه های چوبی Wooden A-Frame House راکه ماهها بر روی آن بررسی و کار کرده ایم را برای نخستین بار معرفی نموده ایم .
بر رسی نیازها ؛ طراحی مهندسی دقیق ؛ استفاده از مشاوران طراز اول آلمانی و کانادائی ؛ ساخت قطعات و اتصالات ؛ انتخاب چوب های مناسب ؛ طی مراحل آزمایشی و ... همه و همه خانه چوبی پارس آرای را به سازه ای منحصر بفرد با دانش بومی تبدیل نموده است .
فاز اول تولید خانه های چوبی پارس آرای با تولید سازه ای به شکل حرف A انگلیسی و یا عدد هشت 8 آغاز شده است . علت این انتخاب نیز سابقه تاریخی این فرم سازه در کشورمان است . بسیاری از ما این نوع خانه ها را در مناطق جنگلی شمال و مناطق کوهستانی شمال غرب کشور دیده ایم که با مصالح و چوبهای بومی درست شده اند .
ما برای ساخت این بنا از چوبهای فرآوری شده با روشهای KD (اشباع) و Thermowood و از جنس چوبهای Pine ؛ Douglas fir و Spruce استفاده نموده ایم تا استحکام و پایداری بنا را افزایش دهیم .
در حال حاضر این خانه ها در چهار تیپ کلی A-Frame و با مساحت های متنوع از 178.5 تا 231.5 متر مربع و در 2 و یا سه طبقه ارائه شده است که پاسخگوی نیاز و بودجه طیفهای متنوع متقاضان آن باشد .
طراحی دقیق مهندسی و برنامه ریزی مدیریت ساخت ؛امکان نصب و بهره برداری سریع از این سازه را فراهم نموده است . به عنوان مثال خانه دو طبقه موجود در نمایشگاه چهاردهم ، تنها در مدت 48 ساعت بنا شده است .
از مزایای این خانه ها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

• دوستدار محیط زیست
• عایق حرارتی و ذخیره کننده انرژی
• سازگاری با طبیعت
• ایمنی و استحکام بسیار بالا با روش K-Brace 
• مقاوت بالا در مقابل آتش و زلزله استاندارد IBC 
• دوام و پایداری در مقابل آقات و میکرو ارگانیسم ها
• سلامت و طبیعی
• زیبا و در کلاس جهانی
و ...

غرفه و محصولات پارس آرای در این نمایشگاه با استقبال گسترده ای از سوی بازدید کنندگان رو برو گردید و همین امر موجب شده است تا شرکت با عزمی استوارتر ؛ باورهای خویش را در زمینه نوآوری دنبال نماید.