s
بازسازی با چوب نما
تعداد بازدید: 998تعداد نظرات: 0
1397/06/19 - 16:45

بازسازی با چوب نما

برای ساختمان های جدید و همچنین بازسازی بناهای قدیمی یکی از گزینه های لوکس و مناسب چوب نما می باشد که نه تنها زیبایی فوق العاده ای را به محیط می بخشد بلکه سال ها بدون نگرانی از بابت تخریب و صدمه می توان از زیبایی آن لذت برد.

امروزه زیبا سازی ساختمان ها، مجموعه ها و هر بنایی که در سطح شهر ساخته می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در بهبود چهره ی شهر توجه به نمای بناها می باشد که در بعد زیبا شناختی شهری بسیار تاثیر گذار می باشد. یکی از متریال هایی که جذابیت فوق العاده ای به بافت شهری می بخشد چوب می باشد. این ماده ی صد در صد طبیعی که از قلب طبیعت مانند برج هایی رشد پیدا می کنند و همچون ستون های پایدار و پابرجا نگهدارنده ی زمین می باشند، همیشه استحکام و تنومندی خود را در زمینه های مختلف کاربردی خود حفظ نموده اند. چوب نما زیبایی، گرمی و جذابیت بسیار زیادی را به چشم بیننده انتقال می دهد.

بازسازی نما با چوب

خوشبختانه امروزه بخت با ساخت و سازهای امروزی یار است زیرا با توجه به گسترش و در دسترس بودن چوب های مناسب و تخصصی صنعت ساختمان، امکان استفاده ساده و راحت از این متریال با ارزش فراهم شده است. برای شهروندان، آرشیتکت ها، سازندگان و گروه‌های ساخت و ساز چوب نما از گزینه‌های بسیار لوکس و جذاب می باشد.

متاسفانه ساختمان‌های قدیمی از برخورداری از این امتیاز محروم بوده اند و نتوانسته اند از ویژگی های منحصر به فرد چوب نما در کنار زیبایی خیره کننده ی آن بهره مند گردند. اما می توان این نوید را به دارندگان خانه های قدیمی داد که برای بازسازی نمای ساختمان خود می توانند از چوب نما استفاده نمایند و چهره ی ساختمان و نمای خود را به شکل مطلوبی بهبود دهند.  

برای بازسازی نمای ساختمان‌های مسکونی، مجتمع های تجاری و هر نوع بنا می بایست با مشاوره‌ی مجموعه ای توانمند و با تجربه این مهم انجام گیرد.

پارس آرای کوهستان با بهره گیری از دانش فنی، تجربه ی مدیران موفق و هزاران پروژه ی اجرا شده یکی از تامین کننده های برتر در زمینه ی صنعت ساختمان می باشد می باشد که به جرات می توان مدعی بود تنها مرجع تخصصی چوب است که دارای تنوع بسیاری در انواع گونه‌های چوب با فرآوری های روز دنیا، طرح ها و رنگ های مختلف می باشد که بی شک هر سلیقه ای را تامین خواهد نمود. کاربرد چوب ترمو به عنوان چوب نما از مزیت های بسیار زیادی برخوردار است که یکی از آنها دوام و طول عمر بسیار طولانی آن است که از شرایط لازم در انتخاب متریال برای نمای ساختمان خواهد بود. ترموود یکی از مناسب ترین متریال ها برای نمای ساختمان می باشد که دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که شامل موارد ذیل می باشد:

دوام، استحکام، عمری طولانی بیش از50 سال، مقاومت در برابر قارچ و کپک، مقاومت در برابر پوسیدگی، رنگ طلایی قهوه ای بسیار جذاب، وزن سبک، قدرت نگهداری پیچ به میزان بالا بخشی از ویژگی ها و مزیت های بسیار بی نظیر آن می باشد.

یکی از ویژگی‌های چوب نما قابلیت رنگ پذیری آن به رنگ دلخواه می باشد که می توان با استفاده از رنگ های جذاب، زیبایی و دوام و مقاومت آن را دو چندان نمود.

پارس آرای کوهستان نماینده ی انحصاری برخی برندهای معتبر می باشد که در زمینه ی طراحی و اجرا نیز دارای تخصص و تجربه ی بی رقیبی است. برای کسب اطلاع از فعالیت های این مجموعه می توانید از بخش های مختلف سایت و صفحه ی اینستاگرام  پارس آرای کوهستان و همچنین نمایشگاه دائمی در دفتر مرکزی این مجموعه بازدید به عمل آورید و با محصولات جدید و فرآوری های جدید آشنا شوید. شایان ذکر است این مجموعه در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان سالانه با غرفه ای منحصر به فرد ظاهر می گردد. کارشناسان فروش پارس آرای کوهستان همواره پاسخگوی مشتریان محترم خواهند بود و آنها را در انتخاب کالای مناسب و مقتضی شرایط و مکان مورد نیاز یاری می دهند.