s
اندازه‌ ترمووود
تعداد بازدید: 1003تعداد نظرات: 0
1397/06/24 - 11:12

اندازه‌ ترمووود

پارس آرای کوهستان به عنوان یکی از مراجع تخصصی چوب در ایران ارائه دهنده ی انواع ترمووود در گونه های متعدد و رنگ ها و طرح های متنوع و همچنین ابعاد گوناگون می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات این شرکت با کارشناسان فروش ما 7-22631405-021 تماس حاصل نمایید.

امروزه ترمووود یکی از پر طرفدارترین مصالح ساختمانی هم به عنوان متریال سازه ای و هم تزئینی و دکوراتیو مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت پارس آرای کوهستان به عنوان تامین کننده برتر در زمینه ی چوب های تخصصی صنعت ساختمان و همچنین تولید کننده محصولات چوبی و مبلمان و المان های شهری دارای فعالیت 14 ساله می باشد که با اجرای هزاران پروژه موفق و منحصر به فرد پیشرو در معرفی نوآوری در ساخت محصولات جدید بوده است.

آشنایی هرچه بیشتر با ترمووود

ترمووود محصول حرارت دادن گونه های سوزنی برگ می باشد که با این عمل دوام، استقامت، استحکام و مقاومت آن در برابر حمله‌ی حشرات و قارچ ها به شدت افزایش می یابد. یکی از ویژگی های منحصربه فرد چوب اصلاح شده با حرارت وزن سبک آن می باشد که استفاده از آن بسیار ساده در کاربردهای مختلف خواهد گشت. خاصیت عایقی چوب ترمو آن را برای ساختمان های مسکونی و تجاری مناسب ساخته است. ساختمان هایی که دارای نمای چوبی می باشند در تابستان اجازه نمی دهد گرمای بیرون به داخل ساختمان وارد گردد و در زمستان بالعکس. امروزه صرفه جویی در مصرف انرژی یکی از با اهمیت ترین چالش های زندگی انسان گشته است. چوب به دلیل خاصیت عایقی حرارتی بسیار بالا اجازه ی عبور هوای گرم و سرد را نمی دهد بنابراین هوایی معتدل را به وجود می آورد.

لازم به ذکر است استفاده از ترمووود هیچ گونه ضرر و زیانی برای محیط زیست نخواهد داشت بلکه کمک شایانی به کاهش کربن و دی اکسید کربن کره ی زمین خواهد نمود.

ترمووود پارس آرای و تنوع آن

شرکت پارس آرای کوهستان ارائه کننده‌ی ترمووود در تمامی ابعاد، سایز و گونه های متنوع در طرح ها و رنگ های متفاوت می باشد که این تنوع توانسته است سلیقه ی بسیاری از آرشیتکت ها و مهندسین و مشتریان محترم را تامین نماید. چوب ترمو پاین، ترمو اش و ترمو اسپروس از محصولات متنوع این مجموعه می باشد که در ابعاد مختلف با ضخامت های متفاوت ارائه می گردد.

در اینجا برخی از محصولات متنوع ترمووود این مجموعه را به طور اختصار توضیح می دهیم. ترموپاین در سایزها و پروفایل هایی از قبیل 20*140 میلی متر، 20*115 میلی متر، 42*140 میلی متر، 26* 115، 26*65 میلی متر، 26*68 میلی متر، 26* 65 میلی متر، 26*68 میلی متر، 26* 65 میلی متر، 42*42 میلی متر  و ضخامت و ابعادهای بسیار متنوع دیگر در پروفیل های متفاوت موجود می باشد. ترمو اش با انواع ضخامت ها از قبیل 20*115 میلی متر، 20*132 میلی متر، 20* 52 میلی متر، 20*95 میلی متر، 26*52 میلی متر، 20* 72 میلی متر، 20*132 میلی متر، 20*52 میلی متر و ... ارائه می گردد. ترمو پاین بدون گره در ابعاد و ضخامت های 26*65 میلی متر، 20*140 میلی متر، 20*138 میلی متر و ترمو اسپروس در ابعاد 20* 140 عرضه می شود که تمامی ابعاد مذکور دارای طول های متفاوت می باشند.

پارس آرای کوهستان نه تنها تامین کننده ای برتر در زمینه ی چوب های تخصصی می باشد بلکه با برخورداری از تیم تخصصی و متبحر اجرایی با نظارت مهندسین و کارشناسان فنی زبده و با تجربه تکمیل کننده ی کیفیت و زیبایی محصولات این مجموعه می باشند. همچنین خدمات پس از فروش همواره به مشتریان مجموعه این اطمینان را می دهد که همواره در کنار آنها باقی خواهد ماند و نگرانی بابت هر گونه عیب و ایراد احتمالی در آینده را بر طرف می سازد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترمووود و تمامی محصولات این مجموعه می توانید از تمامی بخش های این مجموعه و یا از صفحه اینستاگرام https://www.instagram.com/parsaraykoohestan بازدید به عمل آورید. کارشناسان فروش این مجموعه همواره پاسخگوی شما مشتریان عزیز می باشد. شایان ذکر است مشتریان عزیز می توانند از محصولات نوآورانه پارس آرای کوهستان در نمایشگاه های صنعت ساختمان در تهران و شهرستان ها دیدن فرمایند.

شماره های دفتر فروش : 7-22631405-021