s
افتتاح سيزدهمين نمايشگاه حمل و نقل عمومي و خدمات شهري
تعداد بازدید: 994تعداد نظرات: 0
1394/08/09 - 12:20

افتتاح سيزدهمين نمايشگاه حمل و نقل عمومي و خدمات شهري

جمعه 8 آبان ماه سيزدهمين نمايشگاه حمل و نقل عمومي و خدمات شهري در فضای نمایشگاه بین المللی تهران و در فضائی بالغ بر 20 هزار متر مربع افتتاح شد.

جمعه 8 آبان ماه سيزدهمين نمايشگاه حمل و نقل عمومي و خدمات شهري در فضای نمایشگاه بین المللی تهران و در فضائی بالغ بر 20 هزار متر مربع افتتاح شد. در اين نمايشگاه بيش از 220 شرکت داخلي و بين المللي آخرين دستاوردهاي خود را در معرض بازديد علاقمندان مي گذارند.
این نمایشگاه  از روز جمعه 8 آبان ماه  آغاز به کار کرده و تا 11 آبان ادامه خواهد داشت
برگزاري نمايشگاه هائی ازاین دست ، فرصتي براي معرفي و عرضه آخرين دستاوردهاي صنعتگران داخلي  و آشنائی  با تکنولوژي ها و دانش فني روز دنيا خواهد بود .
پارس آرای کوهستان با حضور همیشگی در نمایشگاه های مرتبط با عرصه فعالیتهای خود ؛ تلاش نموده است تا نقش خود را در این رویدادهای تاثیر گذار اقتصادی – اجتماعی ایفا نماید .
غرفه مبلمان شهری پارس آرای در فضای داخلی  با نمایش انواع مبلمان ؛ تجهیزات و  المانهای شهری مانند آبخوری ها ؛ نیمکت ها فلاور باکس ها ؛ سطل های زباله ؛ پایه های روشنائی و ... مانند همیشه پذیرای مراجعه کنندگان و مسئولان شهرداری های کشور بود .
سازه تمام چوب یک پارک بازی کودکان در غرفه پارس آرای ؛ اما توجه بسیاری را به خود جلب نمود . این سازه که از چوبهای فرآوری شده  Round Pole Wood  (الوارهای چوب با مقطع دایره ) و الوارهای ترمو پاین طراحی و ساخته شده ، با استفاده از آخرین تکنولوژی روز فرآوری گردیده ، از بهترین تولید کنندگان جهان تهیه  و در اختیار مصرف کنندگان داخلی قرار گرفته است .این نوع پارکهای بازی ،به دلیل طبیعی بودن ماده اولیه آن (چوب ) و عدم وجود زوایای تیز و برنده ؛ شرائط ایمنی را برای بچه فراهم می آورد .
فضای بیرونی غرفه پارس آرای نیز این بار با نوآوری دیگری در زمینه ارائه ماشین آلات خدمات شهری همراه بود . تیلرهای پارس آرای با ارابه های کوچک حمل بار نصب شده بر روی آن ؛ امکانات مناسبی را برای ارائه خدمات کشاورزی و باغبانی در پارکها و فضای سبز عمومی کشور فراهم آورده است . این تیلرها با گارانتی مناسب و خدمات پس ازفروش طولانی مدت در اختیار شهرداری ها قرار خواهند گرفت .