s
ارزانترین پارکت در ایران
تعداد بازدید: 1438تعداد نظرات: 0
1398/03/29 - 10:16

ارزانترین پارکت در ایران

پارکت ارزان با کیفیتی بی نظیر و بی رقیب را می توانید از مجموعه پارس آرای کوهستان خریداری کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر شما را به خواندن این مقاله دعوت می نماییم.

برحسب ساختار کفپوش چوبی به دوبخش تقسیم می شود: پارکت سالید (solid) که از لحاظ ظاهری کاملا مدرن و به روز است و از طرف دیگر پارکت Engineered که با استفاده از چوب طبیعی و تکنولوژی بی نظیری به مرحله ی تولید خواهد رسید. زمانی که در مورد گونه های چوب صحبت به میان می آید طیف گسترده ای برای ساخت سالید وجود دارد این در حالی است که برای تولید کفپوش چند لایه محدودیت بیشتری خواهد بود.

بهترین راه مراقبت از پارکت

دانستن و اشراف داشتن به این مساله که چگونه می توان از کفپوش چوبی به گونه ای مراقبت نمود که گویی تازه خریداری شده است به سادگی انجام می گیرد. اگر بخواهیم به طور اجمالی به این مسئله بپردازیم باید بگوییم محافظت از ریخته شدن آب و خراشیده شدن توسط کفش از مهمترین موارد قابل ذکر است.

در مقایسه قیمت پارکت چوبی با دیگر متریال های کف شاید تفاوت چشمگیری را مشاهده کنید اما کیفیت چوب در مقایسه با دیگر کفپوش ها امری غیر قابل قابل مقایسه است. در زمینه صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی هر نوع متریال ساختمانی که امکان بازسازی شدن را داشته باشد از اهمیت قابل توجهی برخوردار خواهد بود. اگر بخواهیم یکی از این مواد را نام ببریم باید به چوب طبیعی اشاره کنیم. چوب طبیعی از جمله متریال هایی است که افزون بر عمر طولانی امکان بازسازی و ترمیم آن وجود دارد به همین دلیل گذشته تا کنون از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار بوده است. کاربرد چوب هم در مصارف سازه ای و هم ابزاری و تزئینی مرسوم و متداول بوده است. استفاده از چوب در داخل ساختمان به منظور پارکت، دیوارپوش، پله های چوبی، مبلمان مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به منظور نمای ساختمان، دکینگ، مبلمان فضای باز و سازه های چوبی برای استفاده در فضای باز و Outdoor امکان استفاده به طور وسیع وجود دارد.

کفپوش چوبی به دلیل استقامت و دوام بسیار بالا از مناسب ترین پوشش ها برای کف است که امکان بازسازی آن به صورت کاملا اجرایی قابل انجام خواهد بود. امکان بازسازی برای هر دو نوع Solid و Engineered وجود دارد که تنها تفاوت آن در تعداد دفعات ساب و لاک زدن است که پارکت یک تکه را می توان هر چند بار ساب زد اما چند لایه را تنها به دفعات محدود می توان این کار را انجام داد. واضحا به دلیل ضخامت کمتر Engineered به طور میانگین تا 3 دفعه می توان ساب زده شوند و بیش از این امکان آسیب دیدن کفپوش شود.

پارس آرای کوهستان تامین کننده برترین پارکت ها و دارنده ی نمایندگی هایی از بهترین برندهای جهان از قبیل بوئن و باورک است که به واسطه ی چندین عوامل می توان به جرات بیان نمود که پرچم دار فروش پارکت چوبی طبیعی با بهره گیری از کیفیت و قیمتی بی نظیر خواهد بود.

چرا پارکت پارس آرای کوهستان ارزان تر

این مجموعه بر اساس عوامل بسیار زیادی کالایی با کیفیت بالا و قیمت ارزان را ارائه می کند که شامل موارد زیر می شود. حجم خرید بالا و اعتبار بالای مجموعه در قبال شرکای خارجی منجر شده است پارس آرای کوهستان مشمول تخفیفات بیشتری گردد که همین عامل سبب می شود دپارتمان فروش بتواند درصد تخفیف بیشتری را برای مشتریان قائل شود. مالکیت انبار هزینه های انبارداری را از سیستم کاهش می دهد به طوری که این عامل تاثیر بسیاری شایانی در قیمت ارزان تر پارکت در مقایسه با برندهای دیگر داشته باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درخصوص محصولات ، نحوه ی فعالیت و همچنین خدمات ارائه شده توسط این مجموعه با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید و یا از صفحات اینستاگرام بازدید به عمل آورید.