s
اخبار هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان
تعداد بازدید: 1756تعداد نظرات: 0
1396/05/21 - 12:01

اخبار هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شرکت پارس آرای کوهستان میزبان بازدید کنندگان محترم در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران در وعده گاه همیشگی این مجموعه می باشد.

انتقال اخبار دقیق در خصوص تکنولوژی های جدید در عرصه ی صنعت ساختمان و رویدادهایی که موجب رشد و شکوفایی و آبادانی کشور می شود و در نهایت منجر به رونق اقتصادی می گردد بسیار حائز اهمیت می باشد که یکی از راه های انتقال این اطلاعات برگزاری نمایشگاه های بین المللی می باشد. با توجه به حضور شرکت های دانش بنیان و فن آوری های نوین، شرکت های بزرگ داخلی و هیات های تجاری در نمایشگاه صنعت ساختمان امسال، افزایش مبادلات تجاری نسبت به سال گذشته پیش بینی می شود. در خصوص اهمیت اقتصاد مقاومتی در این برهه از زمان، شرکت های دانش بنیان و فن آوری های جدید نقش بسیار ویژه ای در ساخت و ساز نوین با کمترین هزینه و بیشترین کارایی را برعهده دارند که می توان به جرات عنوان نمود یکی از بزرگترین دغدغه های مجریان نمایشگاه صنعت ساختمان می باشد. با توجه به اظهارات معاون رئیس اتاق تعاون امسال بیش از پنجاه هزار متر مربع فضای نمایشگاهی برای صنعت ساختمان در نظر گرفته شده است که سی و پنج هزار متر مربع به فضای مسقف و سر پوشیده و نه هزار متر مربع به فضای باز اختصاص داده شده است. همچنین شش هزار متر مربع به شرکت های خارجی اختصاص پیدا کرده است. سی و یک کشور فعال خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان به رایزنی و بررسی محصولات ارائه شده می پردازند.

حضور کارگاه های تخصصی صنعت ساختمان

از نکات قابل تامل این دوره از نمایشگاه، برگزاری کارگاه های تخصصی در حوزه ساختمان می باشد که در پایان نمایشگاه گواهینامه های معتبر صادر می گردد که در رتبه بندی شرکت ها بسیار اثر گذار می باشد. حضور سازمان ملی استاندارد در این دوره از نمایشگاه به منظور تطبیق محصولات خارجی و داخلی با استاندارد های لازم و متعبر در جهت ارتقای کیفیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سال گذشته سی و دو قرارداد مهم در نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان منعقد گردید که امسال با توجه به حضور گسترده ی نمایندگان هیات های تجاری خارجی و داخلی پیش بینی می شود تعداد قرارداردهای تجاری بزرگ به طور صعودی افزایش یابد.

هفدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان در تاریخ 21 الی 24 مرداد ماه سال 1396 در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید به طوری که فعالان و صاحب‌نظران این امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد. نمایشگاه‌‌‌ های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای شرکت ها و برند های بزرگ تجاری فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار نمایند. در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت های داخلی قابلیت‌های فنی، نوآوری‌ها و محصولات خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با متخصصین صنعت ساختمان و فرصت ‌های موجود بهره می‌گیرند. شرکت کنندگان در زمینه های خدمات وابسته به صنعت ساختمان با معرفی پروژه های در دست احداث، مشاوره ، سازه ها، معرفی محصولات جدید، ارائه خدمات و پیشنهادات ویژه فعالیت های خود را عرضه می کنند. علم و تکنولوژی به عنوان یکی از مهمترین شاخصه های تمدن بشری، محصول تلاش فکری و دسته جمعی بشریت بوده و همه انسان ها در تولید و انباشت آن به نوعی نقش ایفا نموده اند.

حضور پارس آرای کوهستان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان

شركت پارس آرای کوهستان با بیش از یک دهه سابقه و به پشتوانه و اعتبار 12 ساله این شرکت (بنيانگذار صنعت چوب) در ارائه خدمات تخصصي ساختمان در حوزه چوب های فرآوری شده (ترمووود، چوب آکویا، چوب های اشباع) و محصولاتی مانند نما، پارکت چوبی، دکینگ و معرفی تولیدات خود مانند مبلمان و دیگر المان های شهری ، خانه های چوبی و ... شما را به بازديد از غرفه اين شركت در هفدهمین نمايشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران مورخه 21 الي 24 مرداد ماه 1396 در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران، جنب سالن 38 روبروی سالن میلاد (مکان همیشگی) دعوت مي نمايد. پارس آرای کوهستان با سابقه‌ی حضور در نمایشگاه‌ های متعدد و بیشماری، در راستای خلق فرصت‌ برای سازندگان و آرشیتکت ها فعالیت می‌نماید با امید به اینکه بتوانیم در نمایشگاه امسال میزبان شما بوده و فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.