s
شرکت پارس آرای کوهستان در یک نگاه (سال 1397)
فیلم خدمات پس از فروش پروژه دربند
فیلم ساخت خانه چوبی در فومن

خرید چوب ترموود

چوب ترموود چیست ؟

ترموود: اصلاح چوب با حرارت و تبدیل آن به ترموود رنگ بسیار زیبا و ظاهر بی نظیری را به آن می بخشد. چوب ترموود علاوه بر القای حس گرمی و طبیعی بودن، محصولی با دوام، مستحکم و مقاوم می باشد و همچنین به شدت در مقابل قارچ زدگی، گرما و کپک  مقاوم می باشد. این محصول در محیط هایی که بسیاری از متریال های طبیعی دوام نمی آورند و از بین می روند مانند مکان هایی با رطوبت بالا، سونا و محیط های باز به خوبی دوام می آورد. این محصول از مصالح ساختمانی بسیار مناسب جهت کاربرد در ساختمان های دارای سیستم گرمایش از کف می باشد.  

خرید چوب ترموود از پارس آرای کوهستان

پارس آرای کوهستان با بیش از 14 سال سابقه درخشان در حوزه واردات چوب های تخصصی صنعت ساختمان در ایران همچنین با تامین و عرضه بهترین چوب ترموود در ایران بسیاری از پروژه های چوبی نظیر نمای چوب، خانه های چوبی، سونا، دکینگ، آلاچیق، پرگولا و پارکت چوبی را از آن خود نموده است. پارس آرای کوهستان با ارائه ی خدمات پس از فروش همواره به جلب رضایت مشتریان محترم می اندیشد.

این شرکت در جهت تامین رضایمندی مشتریان علاوه بر تامین و عرضه چوب ترموود همواره سعی دارد با کمک نیروهای کارآزموده و متخصص در حوزه نصب به این مهم دست یابد.